iGostyn.pl reklamy
Z powiatu

"Szatnia na medal" w Gostyniu

Zdjęcie: www.powiat.gostyn.pl
Ponad 75 tysięcy złotych kosztował remont szatni przy sali gimnastycznej w Zespole Szkół Zawodowych w Gostyniu. Modernizacja była możliwa dzięki pozyskaniu środków z programu „Szatnia na medal”, ogłoszonego przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego.

W ramach prac na ścianie pojawiły się nowe tynki i płytki. Wymienione zostały posadzki, instalacja grzewcza, elektryczna i urządzenia sanitarne. Szatnie wyposażono w nowe ławki i wieszaki.  Prace zakończyły się w poniedziałek 19 listopada. Całkowity koszt robót to 75672,19 zł koszt.

 

„Szatnia na medal” jest inicjatywą Samorządu Województwa Wielkopolskiego skierowaną do samorządów lokalnych - powiatów i gmin naszego regionu. Jej celem jest poprawa warunków ogólnodostępnych budynków szatniowo–sanitarnych przy obiektach sportowych i zbudowanie pozytywnego wizerunku sportu, kojarzonego ze zdrowiem i higieną. W ramach programu można było ubiegać się o dofinansowanie w maksymalnej wysokości 50%, na remont istniejących budynków szatniowo–sanitarnych, a także na adaptację istniejących budynków na potrzeby szatniowe oraz sanitarne, jak również na budowę nowych szatni. Uzyskana dotacja, w wysokości 35,5 tys. pokryła blisko połowę kosztów remontu. Pozostała część pochodzi z budżetu powiatu gostyńskiego. 1500 zł łącznie przekazali partnerzy:Rada Rodziców, Stowarzyszenie Absolwentów i Sympatyków ZSZ w Gostyniu oraz firma Jegger. Warunkiem uzyskania dofinansowania projektu był bowiem udział podmiotów zewnętrznych.

 

Źródło: www.powiat.gostyn.plTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę