iGostyn.pl reklamy
Z policji

15-latek ukradł auto swojej matki, żeby pojechać do dziewczyny

15-latek z Gostynia ukradł wart 130 tys. zł samochód swojej matki, aby pojechać do dziewczyny. Ta mieszkała w województwie mazowieckim. Nastolatek został zatrzymany przez policję po przejechaniu 250 km.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek. Ok. godz. 10.30 gostyńska policja została powiadomiona o kradzieży wartego ponad 130 tys. zł pojazdu, która miała miejsce w centrum Gostynia. 

 

- Jak ustalili policjanci, do kradzieży doszło pomiędzy godziną 9.30 a 10.30, a łupem złodziei padała Toyota Rav 4, która była zaparkowana w centrum Gostynia. W krótkim czasie policjanci ustalili, że odpowiedzialny za kradzież może być 15-letni syn właścicielki samochodu. Z ustaleń wynikało, że nieletni mógł pojechać do swojej dziewczyny, która mieszka w województwie mazowieckim, a pojazd uruchomił przy pomocy zapasowego kluczyka - informuje M. Curyk, oficer prasowy KPP Gostyń.

 

15-letni gostynianin został zatrzymany ok. godz. 13.00 przez policjantów z Rawy Mazowieckiej. Nastolatek został przesłuchany przez tamtejszych funkcjonariuszy. Sprawą zajmie się sąd rodzinny. Mieszkaniec powiatu gostyńskiego odpowie za kradzież pojazdu oraz kierowanie bez uprawnień.

Źródło: KPP GostyńTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę