iGostyn.pl reklamy
Gostyń

17-latek wybił szybę

Zdjęcie: KPP Gostyń
Gostyński policjant - st. sierż. Piotr Wojtkowiak, przebywając na urlopie, zatrzymał 17-letniego mieszkańca tego miasta, który wybił szybę wystawową.

- Policjant z gostyńskiej drogówki - st. sierż. Piotr Wojtkowiak, przebywając na urlopie, będąc w Gostyniu na ul. Jana Pawła II usłyszał kłótnię, a po chwili dźwięk tłuczonego szkła. Natychmiast zbliżył się do miejsca z którego dochodziły dźwięki, aby sprawdzić co się stało. W pobliskim budynku, w którym niegdyś znajdował się sklep, była wybita szyba wystawowa, a w kierunku Rynku odchodzili młodzi ludzie - dziewczyna i chłopak - informują gostyńscy mundurowi.

Natychmiast ruszył za parą. Już po chwili wrócił w miejsce zdewastowanego mienia, razem z młodym gostynianinem. - Na szybie były świeże ślady krwi, a chłopak miał rozciętą dłoń, która krwawiła. Wszystko wskazywało na to, że to on wybił szybę. W którymś momencie młodzieniec chcąc uniknąć odpowiedzialności, próbował uciec, jednak daremnie. 

Na miejsce zostali wezwani policjanci, którzy w pierwszej kolejności opatrzyli krwawiącą dłoń mieszkańca Gostynia1711.

17-letni mieszkaniec Gostynia początkowo twierdził, że nic nie zrobił. Zmienił zdanie gdy okazało się, że jego czyn nie umknął uwadze pobliskich mieszkańców. Policjanci powiadomili właściciela lokalu, który w najbliższym czasie ma oszacować powstałe straty. Sprawca zadeklarował, że zapłaci za wybitą szybę. Pokrzywdzony ma zdecydować o złożeniu wniosku o ściganie 17-latka.

Źródło: KPP Gostyń

Tagi: gostyn, policja


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę