iGostyn.pl reklamy
Z policji

19-latek pobił swoją partnerkę, kobieta trafiła do szpitala

Na okres trzech miesięcy trafił do aresztu 19-letni mieszkaniec powiatu gostyńskiego, który znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoją partnerką. Mężczyzna został zatrzymany przez gostyńskich policjantów. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

W piątek (15.03.2024 r.), na wniosek prokuratury gostyński sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania wobec 19-letniego mieszkańca powiatu gostyńskiego, podejrzanego o psychiczne i fizyczne znęcanie się nad swoją partnerką. Najbliższe trzy miesiące mężczyzna spędzi w areszcie.

W minionym tygodniu dyżurny gostyńskiej komendy otrzymał zgłoszenie z gostyńskiego szpitala o młodej kobiecie, która trafiła do placówki z obrażeniami po awanturze domowej, podczas której agresywny 19-latek pobił ją. Jeszcze tego samego dnia mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy i trafił do policyjnego aresztu. W chwili zatrzymania był trzeźwy. Mimo to została od niego pobrana krew do badań w celu sprawdzenia, czy nie był on pod wpływem narkotyków w chwili popełnienia przestępstwa.

W toku czynności policjanci prowadzący czynności dochodzenio-śledcze ustalili, że 19-latek od dłuższego czasu znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją partnerką. W trakcie awantur obrażał ją, znieważał, poniżał, szarpał i popychał.

Na podstawie zebranego materiału dowodowego policjanci przedstawili agresorowi zarzut znęcania się nad kobietą. Następnie wystąpili z wnioskiem do prokuratora o zastosowanie wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.

Decyzją sądu 19-latek najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Mężczyźnie grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP GostyńTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę