iGostyn.pl reklamy
Z policji

22-latek zatrzymany za kradzież BMW

Zdjęcie: Archiwum
Gostyńscy policjanci zatrzymali 22-letniego mężczyznę pod zarzutem kradzieży samochodu. BMW warte 69 tys. złotych zostało skradzione 8 września br. w Krobi. Dzisiaj miejscowy sąd na wniosek prokuratury wobec mężczyzny zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu.

Śledczy poszukiwaniem sprawców zajęli się po tym, jak w nocy 8 września br. w Krobi z terenu prywatnej posesji został skradziony samochód marki BMW. Przez kolejne dni kryminalni systematycznie zbierali dowody, gromadzili informacje oraz analizowali materiały. Gdy policjanci nabrali już pewności, że sprawca pochodzi z powiatu jarocińskiego, ich działania przybrały szybszy obrót. Wykluczono bowiem kilka innych kierunków i miejsc dokąd mógł trafić skradziony pojazd.

 

W poniedziałek śledczy przystąpili do realizacji sprawy. W miejscu zamieszkania zatrzymali 22-letniego mężczyznę. Zebrany przez policjantów materiał dowodowy był na tyle mocny, że pozwolił na przedstawienie mu zarzutu kradzieży samochodu. Sprawa ma charakter rozwojowy i możliwe są kolejne zatrzymania.

 

Na wniosek prokuratury miejscowy sąd zastosował wobec 22-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Źródło: KPP GostyńTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę