iGostyn.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl

Conditor Ubezpieczenia Oddział Pogorzela

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.


Sportowe wydarzenia z powiatu ostrowskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu gostyńskiego.
Z policji

22-latek zatrzymany za kradzież BMW

2020-09-24 09:09:00

Zdjęcie: Archiwum
Gostyńscy policjanci zatrzymali 22-letniego mężczyznę pod zarzutem kradzieży samochodu. BMW warte 69 tys. złotych zostało skradzione 8 września br. w Krobi. Dzisiaj miejscowy sąd na wniosek prokuratury wobec mężczyzny zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu.

Śledczy poszukiwaniem sprawców zajęli się po tym, jak w nocy 8 września br. w Krobi z terenu prywatnej posesji został skradziony samochód marki BMW. Przez kolejne dni kryminalni systematycznie zbierali dowody, gromadzili informacje oraz analizowali materiały. Gdy policjanci nabrali już pewności, że sprawca pochodzi z powiatu jarocińskiego, ich działania przybrały szybszy obrót. Wykluczono bowiem kilka innych kierunków i miejsc dokąd mógł trafić skradziony pojazd.

 

W poniedziałek śledczy przystąpili do realizacji sprawy. W miejscu zamieszkania zatrzymali 22-letniego mężczyznę. Zebrany przez policjantów materiał dowodowy był na tyle mocny, że pozwolił na przedstawienie mu zarzutu kradzieży samochodu. Sprawa ma charakter rozwojowy i możliwe są kolejne zatrzymania.

 

Na wniosek prokuratury miejscowy sąd zastosował wobec 22-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.


Zamów reklamę w gazecie internetowej iGostyn.pl


Źródło: KPP GostyńW tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Gostyniu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Gostyniu i okolicy.Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!

iGostyn.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - igostyn.pl