iGostyn.pl reklamy
Gostyń

46 sportowców z gminy ze stypendiami

46 zawodników z gminy Gostyń otrzymało stypendia sportowe, a jeden zawodnik otrzymał wyróżnienie sportowe, za osiągnięte wyniki sportowe.

Stypendia otrzymali:

  • Igor Stańczak zawodnik Zagłębie Lubin za udział w Mistrzostwach Polski w Centralnej Lidze juniorów U-15 w piłce nożnej,
  • Karol Janicki zawodnik Klubu Uczniowskiego AZS UAM Poznań za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Polski Sztafet w Paratriathlonie w kategorii Junior,
  • Maria Kaźmierczak zawodniczka Klubu Sportowego Sporty Walki Gostyń za zajęcie III miejsca w Mistrzostwach Polski w boksie,
  • Natan Kierzek zawodnik Klubu Sportowego Sporty Walki Gostyń za zajęcie II miejsca w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w boksie,
  • Patrycja Gubańska zawodniczka Klubu Sportowego Sporty Walki Gostyń za zajęcie III miejsca w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w boksie,
  • Kacper Adamczak zawodnik Klubu Sportowego Sporty Walki Gostyń za zajęcie II miejsca w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w boksie,
  • Szymon Dudkowiak zawodnik Klubu Sportowego Sporty Walki Gostyń za zajęcie III miejsca w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w boksie,
  • Piotr Bukowski zawodnik Klubu Sportowego Sporty Walki Gostyń za zajęcie III miejsca w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w boksie,
  • Kinga Krówka zawodniczka Klubu Sportowego Sporty Walki Gostyń za zajęcie I miejsca w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w boksie,
  • Zofia Stachowiak zawodniczka Klubu Sportowego Sporty Walki Gostyń za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorek w boksie,
  • Mikołaj Mańka zawodnik Klubu Sportowego Sporty Walki Gostyń za zajęcie I miejsca w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w boksie,
  • Żaklina Kociołek zawodniczka Klubu Sportowego Sporty Walki Gostyń za tytuł Wicemistrzyni Polski Seniorek w boksie,
  • Laura Grzyb zawodniczka Klubu Sportowego Sporty Walki Gostyń za tytuł Mistrzyni Polski Seniorek w boksie,
  • Natasza Wośkowiak zawodniczka Klubu Sportów i Sztuk Walki „Wilk” za zajecie III miejsca w Pucharze Świata w konkurencji kyorugi,
  • Jakub Krawiec zawodnik KKS Lech Poznań w Gostyniu za Wicemistrzostwo Polski w Centralnej Lidze juniorów U-15 w piłce nożnej,
  • Adam Nowicki zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego „Jedynka” Gostyń za powołanie do reprezentacji kraju na Igrzyska Olimpijskie do Tokyo 2020,
  • Olga Domachowska zawodniczka Kolarskiego Klubu Sportowego „Gostyń” za zajęcie 7 miejsca w Mistrzostwach Polski w kolarstwie szosowym - jazda drużyn na czas,
  • Julia Biskup zawodniczka Kolarskiego Klubu Sportowego „Gostyń” za zajęcie 5 miejsca w Górskich Szosowych Mistrzostwach Polski w kolarstwie szosowym,
  • Adrianna Byra zawodniczka Kolarskiego Klubu Sportowego „Gostyń” za zajęcie 7 miejsca w Mistrzostwach Polski w kolarstwie szosowym - jazda drużyn na czas,
  • Nikola Szajbel zawodniczka Kolarskiego Klubu Sportowego „Gostyń” za zajęcie 7 miejsca w Mistrzostwach Polski w kolarstwie szosowym - jazda drużyn na czas,
  • Jakub Biernacki zawodnik Kolarskiego Klubu Sportowego „Gostyń” za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Polski krajowego Zrzeszenia LZS w kolarstwie - wyścig scratch,
  • Tomasz Andrzejczak zawodnik Kolarskiego Klubu Sportowego „Gostyń” za zajęcie 5 miejsca w Mistrzostwach Polski w kolarstwie szosowym - jazda drużyn na czas,
  • Jakub Dudkowiak zawodnik Klubu Sportowego „Gostyń” za zajęcie III miejsca podczas Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzieżowców w konkurencjach nieolimpijskich w kolarstwie torowym, Mistrzostwa Polski krajowego Zrzeszenia LZS,
  • Jakub Banaszkiewicz zawodnik Kolarskiego Klubu Sportowego „Gostyń” za zajęcie 9 miejsca w Mistrzostwach Polski w kolarstwie szosowym - jazda drużyn na czas,
  • Wiktoria Gładosz zawodniczka Kolarskiego Klubu Sportowego „Gostyń” za zajęcie 7 miejsca w Mistrzostwach Polski w kolarstwie szosowym - jazda drużyn na czas,
  • Łukasz Skoczylas zawodnik Kolarskiego Klubu Sportowego „Gostyń” za zajęcie 5 miejsca w Mistrzostwach Polski w kolarstwie szosowym - jazda drużyn na czas,
  • Mikołaj Skorupiński zawodnik Kolarskiego Klubu Sportowego „Gostyń” za zajęcie III miejsca w Mistrzostwach Polski w kolarstwie szosowym - jazda drużyn na czas,
  • Tomasz Listwoń zawodnik Kolarskiego Klubu Sportowego „Gostyń” za zajęcie III miejsca w Mistrzostwach Polski w kolarstwie szosowym - jazda drużyn na czas,
  • Marcel Kożyczak zawodnik Kolarskiego Klubu Sportowego „Gostyń” za zajęcie III miejsca w Mistrzostwach Polski w kolarstwie szosowym - jazda drużyn na czas,
  • Dominik Dutkiewicz zawodnik Klubu Sportowego „Start” za zajęcie I miejsca w Pucharze Świata U14 w kręglarstwie - tandemy mieszane,
  • Jędrzej Michalak zawodnik Klubu Sportowego „Start” za zajęcie III miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorów w kręglarstwie - tandemy mieszane,
  • Patryk Lukaszewski zawodnik Klubu Sportowego „Start” za zajęcie I miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorów w kręglarstwie - tandemy mieszane,
  • Aleksandra Kuc zawodniczka Klubu Sportowego „Start” za zajęcie 10 miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w kręglarstwie – sprint,
  • Szymon Banaszak zawodnik Klubu Sportowego „Start” za zajęcie 7 miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorów w kręglarstwie – gra w parach,
  • Włodzimierz Dutkiewicz zawodnik Klubu Sportowego „Start” za zajęcie II miejsca w Drużynowych Mistrzostwach Polski w kręglarstwie,
  • Aleksandra Banaszak zawodniczka Klubu Sportowego „Start” za zajęcie II miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w kręglarstwie - tandemy mieszane,
  • Wiktoria Poznańska zawodniczka Klubu Sportowego „Start” za zajęcie 8 miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w kręglarstwie – gra w parach,
  • Mateusz Ptak zawodnik Klubu Sportowego „Start” za zajęcie II miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w kręglarstwie - tandemy mieszane,
  • Krzysztof Zagata zawodnik Klubu Sportowego „Start” za zajęcie II miejsca w Drużynowych Mistrzostwach Polski w kręglarstwie,
  • Jakub Osiewicz zawodnik Klubu Sportowego „Start” za zajęcie II miejsca w Mistrzostwach Polski Seniorów w kręglarstwie,
  • Karol Sellmann zawodnik Klubu Sportowego „Start” za zajęcie III miejsca w Mistrzostwach Polski Seniorów w kręglarstwie – gra w parach,
  • Andrzej Zagata zawodnik Klubu Sportowego „Start” za zajęcie II miejsca w Drużynowych Mistrzostwach Polski w kręglarstwie,
  • Mikołaj Kosowicz zawodnik Klubu Sportowego „Start” za zajęcie II miejsca w Drużynowych Mistrzostwach Polski w kręglarstwie,
  • Zofia Picz zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego „Jedynka” Kórnik za zajecie I miejsca w Mistrzostwach Polski LZS U-23 w kolarstwie - sprint drużynowy,
  • Zuzanna Zaremba zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego „Jedynka” Gostyń za zajęcie 6 miejsca w Mistrzostwach Polski w biegu górskim,
  • Kacper Majewski zawodnik GKS CARTUSIA w Kartuzach za zajecie I miejsca w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w kolarstwie torowym.

 

Wyróżnienie za zajęcie II miejsca w Pucharze Polski w Trójboju Siłowym otrzymał, zawodnik Stowarzyszenia „SPORTATUT” w Krobi, Damian Regulski.

Źródło: gostyn.pl



Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę