iGostyn.pl reklamy
Z policji

5 osób z narkotykami, jeden ukrył je w bieliźnie

Zdjęcie: zdjęcie poglądowe

W zaledwie kilka dni gostyńscy policjanci zatrzymali pięć osób, które posiadały substancje zabronione. Najmłodszy z nich miał zaledwie 16 lat. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 50 gramów środków odurzających i substancji psychotropowych. Za posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat.

W piątek wieczorem (19.04.2024 r.) kryminalni z gostyńskiej komendy zatrzymali 16-latka z gminy Poniec, który posiadał przy sobie niewielkie ilości metamfetaminy. O popełnionym przez nieletniego przestępstwie został natychmiast powiadomiony Sąd Rodzinny i Nieletnich w Gostyniu, który teraz zajmie się 16-latkiem.

Tego samego wieczoru policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 23-letnią kobietę, która posiadała ponad 20 gramów metamfetaminy. Kobieta usłyszała zarzut posiadania substancji psychotropowej.

34-latek z gminy Pępowo także wpadł z narkotykami. Mężczyzna został zatrzymany do kontroli drogowej w Pogorzeli. Policjanci mieli podejrzenie, że mężczyzna może posiadać przy sobie substancje zabronione. Ich przypuszczenia potwierdziły się. 34-latek ukrył w bieliźnie ponad 18 gramów metamfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany do policyjnego aresztu.

W niedzielę około północy w Kromolicach policjanci z Borku Wielkopolskiego zatrzymali do kontroli drogowej kierującego Audi. 29-letniego mężczyznę zdradziło nerwowe zachowanie. Funkcjonariusze znaleźli w pojeździe łącznie ponad 7 gramów narkotyków. Tester wykazał, że była to amfetamina i marihuana. Mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego noc spędził w policyjnym areszcie.

Kolejna osoba zatrzymana to 20-letni mieszkaniec Gostynia, który został wylegitymowany na ul. Jana Pawła w Gostyniu. Funkcjonariusze znaleźli przy nim niewielką ilość metamfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany.

Podczas zaledwie czterech dni policjanci zatrzymali pięć osób posiadających substancje zabronione i zabezpieczyli blisko 50 gramów środków odurzających i substancji psychotropowych.

Za posiadanie narkotyków grozi im kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat.

Źródło: KPP GostyńTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę