Tenis stołowy

62 zawodników wzięło udział w III Turnieju Tenisa Stołowego im. Grzegorza Dębowskiego

62 zawodników wzięło udział w III Turnieju Tenisa Stołowego im. Grzegorza Dębowskiego
Zdjęcie: PKS Piast Poniec Tenis Stołowy

W sobotę 25 kwietnia 2026 roku w Poniecu odbył się III Turniej Tenisa Stołowego im. Grzegorza Dębowskiego. Wzięło w nim udział 62 zawodników. 

Na początku turnieju atrakcją był pojedynek między prezesem klubu Piasta Poniec a Marcinem Walenckim.
 
W kategorii bez licencji klubowej jedną z nagród dla trzech najlepszych zawodników był przejazd Fordem Mustangiem GT z 1965 roku. 
 
- W najbardziej prestiżowej kategorii open z licencjami w finale spotkali się zawodnicy Piasta Poniec. Wojciech Chwastyniak po bardzo zaciętej rywalizacji pokonał Mateusza Banaszaka wynikiem 3:2. 3. miejsce zdobył Daniel Welke, a 4. - Magdalena Kasenberg - wyjaśnia Piast Poniec.
 
WYNIKI:
KATEGORIA OPEN:
  • 1. miejsce - Wojciech Chwastyniak (Piast Poniec)
  • 2. miejsce - Mateusza Banaszak (Piast Poniec)
  • 3. miejsce - Daniel Welke (Ostroróg)
  • 4. miejsce - Magdalena Kasenberg (Kąty Wrocławskie)

KATEGORIA DO LAT 18

  • 1. miejsce - Mikołaj Goszczyński (Bodzewo)
  • 2. miejsce - Maciej Goszczyński (Bodzewo)

KATEGORIA BEZ LICENCJI KLUBOWEJ (AMATORZY)

  • 1. miejsce - Marcin Sarbinowski
  • 2. miejsce - Waldemar Mistewicz
  • 3. miejsce - Jerzy Kubeczka

KATEGORIA MIESZKAŃCY GMINY PONIEC

  • 1. miejsce - Wojciech Walencki
  • 2. miejsce - Arkadiusz Płoszajczak
  • 3. miejsce - Roman Wrotyński

 






Z regionu


Czytaj również

iGostyn.pl reklamy
WALBET

iGostyn.pl reklamy
PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

iGostyn.pl reklamy
reklama w internecie

iGostyn.pl reklamy
POLUB NAS NA FACEBOOKU

iGostyn.pl reklamy
reklama w sieci gazet