iGostyn.pl reklamy
Wydarzenia

Agro Show Bednary 2023 z ponad 700 wystawcami

W miniony weekend pod Poznaniem odbyła się największa w Europie plenerowa wystawa rolnicza Agro Show Bednary 2023.

W tym roku targi zgromadziły ponad 700 wystawców z Polski i zagranicy, którzy zaprezentowali szeroką gamę maszyn, urządzeń i usług dla rolnictwa. Podczas wydarzenia można było spotkać zarówno krajowych producentów maszyn rolniczych, jak i przedstawicielstwa wszystkich czołowych światowych marek. Oprócz tego obecni byli także producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firm z sektora finansowego, producentów wyposażenia budynków inwentarskich i innych branż związanych z rolnictwem.

Wśród nowości, które zwracały uwagę odwiedzających, znalazły się m.in.: nowoczesne ciągniki wyposażone w najnowsze technologie oraz maszyny samojezdne, które pozwalają na ograniczenie udziału człowieka w pracach polowych. Prezentowane na targach innowacje pokazują, że rolnictwo coraz częściej stawia na nowoczesne technologie, które mają na celu poprawę wydajności i zrównoważonego rozwoju.

Targi Agro Show to doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami w rolnictwie, porównania ofert różnych firm i nawiązania nowych kontaktów biznesowych. To także okazja do nauki i zdobycia wiedzy z zakresu rolnictwa.

 

- Fotorelacja -
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj równieżmag-bull

ubojnia gola

KOJS SKUP BYDŁA I TRZODY CHLEWNEJ

POLUB NAS NA FACEBOOKU

zamów reklamę