iGostyn.pl reklamy
Poradnik

Alkohol na wesele, jaki wybrać?

Wiele weselnych gości i pary młode nie wyobrażają sobie zabawy bez alkoholu. Coraz częściej spotkać można nie tylko popularną wódkę ale także inne trunki. Co więc najlepiej wybrać?

Czasem nawet jeśli para młoda nie spożywa alkoholu decyduje się na niego ze względu na gości. Mimo wielu zmian jakie zachodzą w branży ślubnej nadal popularna jest wódka, którą najczęściej spożywają starsi goście. Warto pamiętać, że coraz częściej młode osoby wolą słabsze alkohole jak wino czy piwo. Jeśli na weselu pojawi się różnorodność wśród gości to warto postawić osobny stolik z winami do wyboru. Taka prezentacja będzie wyglądać bardzo elegancko i pozwoli na swobodę. Dobrym pomysłem są też piwa z małych browarów, które zaskoczą największych smakoszy tego gatunku alkoholu. Również dobrym pomysłem będzie ustawienie ich na osobnym stoliku, coś w rodzaju otwartego baru. Wśród gości zawsze znajdzie się osoba niepijąca lub kierująca po ceremonii pojazd. Dobrze jest też przygotować alkohole bez procentów. Najczęściej są to bezalkoholowe piwa lub wina.

 

Na powitanie warto tradycyjnie podać lampkę szampana.

 

Para młoda nie powinna też czuć presji, że muszą koniecznie podać konkretny trunek. To ich wesele i to od nich zależy czy na ceremonii pojawi się jakikolwiek alkohol.

 
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również

zamów reklamę