iGostyn.pl reklamy
Jarocin

Apartamenty Brzozowy Zakątek, miejsce stworzone do życia!

Nowoczesna architektura, wysoki standard wykończenia wnętrz, a także starannie zaprojektowane otoczenie, to jest to, co charakteryzuje Apartamenty Brzozowy Zakątek w Jarocinie. Ale czy to wszystko? Zdecydowanie, nie! Dlaczego warto tutaj zamieszkać? O tym poniżej.

Apartamenty Brzozowy Zakątek, to kompleks pięciu budynków mieszkalnych w nowoczesnej zabudowie mieszczących się przy ulicy Siedlemińskiej w Jarocinie. Starannie zaprojektowana i wykreowana przestrzeń stwarza mieszkańcom idealne warunki do komfortowego życia. Trudno oprzeć się wrażeniu, że każdy detal został tutaj dokładnie przemyślany i nie jest dozą przypadku.
 

 

Subtelnie i komfortowo

Warto zwrócić uwagę na jasną elewację budynków, która kontrastuje z ciemnymi wykończeniami z drewna egzotycznego meranti oraz z antracytowym dachem. W nowoczesnych budynkach znajdują się kameralne apartamenty o metrażach od 41,95 m2 do 56,21 m2 i funkcjonalnych rozkładach od dwóch do trzech pokoi. Do mieszkań prowadzą reprezentacyjne klatki schodowe utrzymane w jasnej kolorystyce. Granit, beton architektoniczny, szkło, stal szczotkowana i naturalne drewno połączone zostały w subtelny i wyważony sposób, nadając częściom wspólnym niepowtarzalnego charakteru. Wykończenia z najwyższej jakości materiałów, duże okna, tarasy z wyodrębnionymi zielenią ogródkami, a narożnikowe balkony podnoszą poczucie komfortu.

 

 

Funkcjonalnie i z charakterem

W każdym z apartamentów znajduje się aneks kuchenny z oknem. Układ mieszkań pozwala także na wyodrębnienie zamkniętego pomieszczenia, w zależności od indywidualnych preferencji. Trudno nie zauważyć dużych narożnych balkonów na piętrach, a na parterze tarasów z ogródkami otoczonymi cisowymi żywopłotami. Duże przestrzenie okienne z dobrym doświetleniem mieszkań, przesuwne drzwi balkonowe, to kolejny przykład potwierdzający przemyślaną koncepcję projektu. Co ważne, szczególnie w dobie coraz gorętszych okresów wiosenno-letnich, w apartamentach przygotowana jest instalacja pod klimatyzację i rolety elektryczne.

Posadzki korytarzy części wspólnych, klatek schodowych oraz balkonów wyłożone są płytami granitowymi. A każde mieszkanie posiada przynależną komórkę lokatorską z dodatkowym wyjściem na zewnątrz.

 

 

Przyjazne otoczenie

A co poza własnymi, przysłowiowymi czterema ścianami? Dla maluchów zostało stworzone bezpieczne miejsce czyli plac zabaw, a dla nieco starszych boisko do gry w piłkę. Każdemu z pewnością przypadnie do gustu starannie zaprojektowane otoczenie osiedla: zielona przestrzeń wspólna oraz wydzielone miejsca postojowe.

 

Obecnie trwa wykończanie ostatniego, piątego budynku. Łącznie w Apartamentach Brzozowy Zakątęk znajdzie się 55 wyjątkowych lokali mieszkalnych. W ofercie dostępne są jeszcze apartamenty w poprzednich czterech apartamentowcach.

 

 SPRAWDŹ LISTĘ WOLNYCH APARTAMENTÓW - TUTAJ! 

 

O inwestorze

SŁAW–BUD Sławomir Kobylski, to firma prężnie działająca na rynku od 2006 roku. Świadczy usługi budowlane i remontowe w zakresie budownictwa mieszkaniowego oraz użyteczności publicznej. Posiada doświadczenie w remontach obiektów zabytkowych.

Od 2021 roku zajmuje się także sprzedażą mieszkań, które wybudowała. Wykonany przez firmę nowoczesny kompleks mieszkalny Apartamenty Brzozowy Zakątek znajduje się przy ulicy Siedlemińskiej w Jarocinie.
Zapraszamy do kontaktu.


KONTAKT

Sław-Bud Sławomir Kobylski

Bachorzew, Graniczna 23, 63-200 Jarocin
tel. 509 157 818
tel. 690 456 870
brzozowyzakatek@slaw-bud.pl

 

Źródło: *Artykuł sponsorowanypasek reklamaCzytaj również


WALBET


OKNA MARCINKOWSKI

Materiały Budowlane Chodorowski

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę