iGostyn.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl

Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Gostyniu.

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.


Sportowe wydarzenia z powiatu ostrowskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu gostyńskiego.

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.
Oświata

Awanse i nominacje dyrektorskie

2019-09-02 09:47:09

Zdjęcie: gostyn.pl
W minionym tygodniu czworo nauczycieli z gminy Gostyń otrzymało awans na nauczyciela mianowanego. Dwójka dyrektorów przez kolejne 5 lat będzie zarządzała placówkami oświatowymi.

We wtorek 27 sierpnia 2019 roku dwoje dyrektorów: Danuta Antczak z Przedszkola Miejskiego nr 7 w Gostyniu oraz Józef Gerowski ze Szkoły Podstawowej nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Gostyniu odebrali z rąk Burmistrza Gostynia nominacje dyrektorskie na kolejną 5–letnią kadencję. Konkursy na dyrektorów odbyły się w czerwcu.

 

Czterech nauczycieli nauczających w Szkole Podstawowej im. Edmunda Bojanowskiego w Kunowie, Szkole Podstawowej im. Wandy Modlibowskiej w Sikorzynie, Szkole Podstawowej nr 2 im. gen. Tadeusza Kutrzeby w Gostyniu oraz Przedszkolu Miejskim nr 5 im. Kubusia Puchatka w Gostyniu awansowało na stopień nauczyciela mianowanego. Ślubowanie w gostyńskim ratuszu od awansowanych osób odebrał Jerzy Kulak – Burmistrz Gostynia. Akt nadania stopnia nauczyciela mianowanego otrzymała Katarzyna Biernat – Pęziak, Lidia Sobkowiak, Aleksandra Piotrowska i Michał Nowak.

 

Do 30 czerwca 2019 roku wpłynęły 4 wnioski nauczycieli kontraktowych zatrudnionych w jednostkach oświatowych gminy Gostyń o podjęcie postępowania egzaminacyjnego na stopień nauczyciela mianowanego. Burmistrz Gostynia swoimi zarządzeniami powołał komisje egzaminacyjne, które przeprowadziły egzamin, w wyniku którego wszyscy ww. nauczyciele powiększyli grono nauczycieli mianowanych gminy Gostyń.

 

Źródło: gostyn.plAutopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Gostyniu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Gostyniu i okolicy.

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.iGostyn.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - igostyn.pl