iGostyn.pl reklamy
Na ślubnym kobiercu

Balony jako ozdoba sali weselnej

Chociaż balony od dawna wykorzystywane są w wystroju sali weselnej, współcześnie oferowane są takie rozwiązania, które w niczym nie przypominają kiczowatego wystroju sprzed lat.

Balony mogą pojawić się w różnych miejscach - począwszy od ozdobnego łuku nad wejściem, poprzez zawieszone na suficie czy postawione na stołach. Dużą popularnością cieszą się w ostatnim czasie balony transparentne, w których można np. umieścić konfetti.

Częstym wyborem są również modele w kształcie liter, z których można stworzyć dowolny napis lub inicjały państwa młodych. Inną możliwością są balony giganty, np. z napisem "mąż", "żona". Świetnie sprawdzą się w przypadku sesji zdjęciowej.

Nie można też zapomnieć o balonach w kształcie serca.

Dobrym rozwiązaniem są też ścianki do zdjęć stworzone właśnie z balonów. Na rynku dostępne są specjalne konstrukcje, do których można przymocować balony. Będą się cieszyły popularnością wśród gości.

Bez względu na to, jaki kształt czy kolor wybiorą przyszli małżonkowie ważne jest to, aby balony współgrały z resztą wystroju i stylem, w jakim organizowana jest uroczystość.
pasek reklama


Czytaj również

zamów reklamę