iGostyn.pl reklamy
Z powiatu

Będą bezpieczne przejścia dla pieszych na DK12

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła postępowanie przetargowe na poprawę BRD na przejściach dla pieszych na DK12 w Godurowie, Dąbrówce i Gostyniu. Termin składania ofert został wyznaczony na 7 września, a realizacji to 90 dni od dnia podpisania umowy.

Zamówienie obejmuje realizację następujących zadań inwestycyjnych:

  • Zaprojektowanie i budowa oświetlenia dedykowanego przejścia dla pieszych w ciągu głównym DK12 w km 196+807 oraz oświetlenia dedykowanego jednego przejścia dla pieszych na drodze podporządkowanej 4969P w miejscowości Gostyń. 

  • Zaprojektowanie i budowa oświetlenia dedykowanego dwóch przejść dla pieszych wraz budową znaków aktywnych D-6 nad jezdnią w ciągu głównym DK12 oraz na budowie oświetlenia dedykowanego dwóch przejść dla pieszych na drogach podporządkowanych 737097P w miejscowości Gostyń.

  • Zaprojektowanie i budowa, uzupełnienie oświetlenia dedykowanego (poprzez budowę drugiej oprawy oświetleniowej na przejściu dla pieszych) przejścia dla pieszych w ciągu głównym DK12 oraz budowie oświetlenia dedykowanego jednego przejścia na drodze podporządkowanej 737048P w miejscowości Gostyń.

  • Zaprojektowanie i budowa, uzupełnienie (poprzez budowę drugiej oprawy oświetleniowej na przejściach dla pieszych) oświetlenia dedykowanego dla dwóch przejść dla pieszych w ciągu głównym DK12 oraz budowie oświetlenia dedykowanego trzech przejść na drogach podporządkowanych 737065P, 737072P, oraz 737092P, znajdujących się w obrębie skrzyżowania z DK12 w miejscowości Gostyń.

  • Zaprojektowanie i budowa oświetlenia dedykowanego przejścia dla pieszych w ciągu głównym DK12 wraz budową znaków aktywnych D-6 z lampami ostrzegawczymi nad jezdnią w miejscowości Godurowo.

  • Zaprojektowanie i budowa oświetlenia dedykowanego wraz z strefami przejściowymi przejścia dla pieszych w ciągu głównym DK12 oraz budową znaków aktywnych D-6 z lampami ostrzegawczymi nad jezdnią oraz oświetlenia dedykowanego przejścia dla pieszych na drodze podporządkowanej 4929P w miejscowości Dąbrówka.

Źródło: GDDKiATworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę