iGostyn.pl reklamy
Rehabilitacja

Bezpieczne WTZ i rehabilitacja społeczno-zawodowa osób z niepełnosprawnościami

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych ogłasza uzupełniający nabór wniosków o powierzenie grantów w ramach projektu dofinansowanego ze środków unijnych pn. „Bezpieczne WTZ i rehabilitacja społeczno-zawodowa osób z niepełnosprawnościami”. Wnioski można składać do 5 października.

- Cieszymy się, że w Wielkopolsce do projektu przystąpiły dotychczas niemalże wszystkie podmioty uprawnione do składania wniosków. W całej Polsce na przeciwdziałanie pandemii przeznaczymy kwotę w łącznej wysokości 17 mln zł. Drugi nabór to szansa dla tych placówek, które nie zdążyły aplikować o środki w pierwszym terminie lub ich wniosek został rozpatrzony negatywnie – mówi Anna Skupień, dyrektor Oddziału Wielkopolskiego PFRON.

 

Celem projektu jest przede wszystkim zapewnienie ochrony zdrowia podopiecznych poszczególnych placówek, których działalność dofinansowana jest ze środków PFRON oraz pracowników zaangażowanych w bezpośrednią pracę z osobami z niepełnosprawnością. Wsparcie to dotyczy zarówno warsztatów terapii zajęciowej, jak i organizacji pozarządowych realizujących projekty w ramach tzw. zadań zlecanych przez PFRON. Otrzymane fundusze mogą zostać przeznaczone na zakup środków ochrony osobistej, w tym m.in. maseczek, przyłbic, rękawiczek, czy też środków dezynfekcyjnych i wyposażenia potrzebnego do ich stosowania.


Tagi: pfron


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę