iGostyn.pl reklamy
Wydarzenia

Biegaj i strzelaj do celu! Extreame laser run w Gostyniu

Już 25 października 2023 roku w hali Zespołu Szkół Zawodowych w Gostyniu odbędzie się wyjątkowe wydarzenie sportowe, przeznaczone dla uczniów szkół ponadpodstawowych z terenu powiatu gostyńskiego i nie tylko. Extreme laser run to połączenie biegania i precyzyjnego strzelania, sposób na aktywne spędzanie czasu i dobra zabawa dla wszystkich uczestników. W tym dniu, oprócz rekreacyjnych biegów, przeprowadzone zostaną zawody dla drużyn, złożonych z uczniów szkół ponadpodstawowych. Nagrody otrzymają najlepsze teamy, a także indywidualni rekordziści.

 

Laser run to najnowszy pomysł Międzynarodowej Organizacji Pięcioboju Nowoczesnego i pochodzi z połączenia biegania i strzelania, ostatniej konkurencji pełnego Pięcioboju Nowoczesnego.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy po 21 przedstawicieli szkół: Zespołu Szkół Zawodowych w Gostyniu, Zespołu Szkół Rolniczych w Grabonogu, Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi. Uczniowie stworzą 3-osobowe drużyny (w każdej drużynie musi być minimum jedna dziewczyna), które będą rywalizowały w konkurencji biegania i strzelania. Na podstawie łącznego czasu wszystkich drużyn, najlepsze trzy szkoły otrzymają nagrody. Poza tym spośród wszystkich teamów, wyłonimy trzy najszybsze i najbardziej precyzyjne trójki. Osoby te otrzymają indywidualne upominki.

Ponadto wszyscy chętni będą mogli się zmierzyć na torze oraz spróbować swoich sił w strzelaniu. Promowane będą także zdrowy styl życia i aktywne spędzanie wolnego czasu. Na Dla uczestników przygotowano strefę świadomego fitness i crossfit ze sztuczna trawą.

Organizatorem wydarzenia jest EX TEAM, partnerami: Extreme Laser Run, Powiat Gostyński i Zespół Szkół Zawodowych w Gostyniu. Projekt dofinansowano ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki w ramach programu Mikro Granty na rok 2023.
pasek reklama


Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę