iGostyn.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.plInformacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Gostyniu.

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.


Sportowe wydarzenia z powiatu ostrowskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu gostyńskiego.
Z powiatu

Biznes na próbę - darmowe szkolenie

2020-06-25 12:06:00

Zdjęcie: Archiwum
Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego zaprasza na spotkanie dotyczące działalności nierejestrowej. Jest ono przeznaczone dla osób, które prowadzą drobną działalność zarobkową i uzyskują przychód do 1300 zł miesięcznie.

Na spotkaniu będzie można się dowiedzieć jakie są zasady prowadzenia działalności nierejestrowej, narzędzia przydatne do prowadzenia uproszczonej księgowości przy działalności nierejestrowej, jak działalność nierejestrową rozliczyć w PIT oraz jakie są różnice pomiędzy działalnością gospodarczą a działalnością nierejestrową. Uczestnicy spotkania otrzymają proste narzędzia do prowadzenia uproszczonej księgowości.

 

Spotkanie odbędzie się we wtorek 30 czerwca 2020 r między godziną 17.00 a 18.00 w  Stowarzyszeniu Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego (ul. 1 Maja 13/3 63-800 Gostyń) lub on-line, jeśli liczba zainteresowanych spotkaniem przekroczy możliwości zorganizowania go w bezpieczny sposób.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Obowiązuje jednak wcześniejsza rezerwacja miejsc poprzez formularz dostępny TUTAJ lub telefoniczna 537 007 087


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl


Źródło: powiat.gostyn.pl/Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu GostyńskiegoAutopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Informacje na temat edukacji w Gostyniu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Gostyniu i okolicy.
Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl