iGostyn.pl reklamy
Oświata

Bony edukacyjne dla przyszłych studentów

Zdjęcie: Starostwo Powiatowe w Gostyniu
Dwa bony edukacyjne o wartości 15 000 złotych każdy na rzecz powiatu gostyńskiego przekazali przedstawiciele Wyższej Szkoły Handlu i Usług w Poznaniu. Są one równowartością czesnego studiów licencjackich i trafią do dwóch absolwentów powiatowych szkół. Dzięki temu uzyskają oni szansę na bezpłatną naukę.
13 maja do Starostwa Powiatowego w Gostyniu na zaproszenie wicestarosty gostyńskiego - Janusza Sikory  - przybyli przedstawiciele Wyższej Szkoły Handlu i Usług w Poznaniu.
 
 
W trakcie spotkania goście przedstawili historię uczelni, jej teraźniejszość oraz kierunki rozwoju. Prezes wręczyła ponadto na ręce wicestarosty dwa bony edukacyjne każdy o wartości 15 tys. zł z przeznaczeniem dla uczniów, którzy podejmą naukę na tej uczelni. Każdy z tych bonów to równowartość opłaty czesnego za 3-letnie studia licencjackie na wybranym kierunku. W trakcie rozmowy Prezes poinformowała, że wybór dwóch uczniów pozostawia w gestii decyzji starostwa powiatowego.
 
 
Wstępnie ustalono, że po zakończeniu matur w tym roku szkolnym wspólnie z dyrektorami szkół oraz Wydziałem Oświaty i Spraw Społecznych zostaną wybrani dwaj uczniowie,
którzy otrzymają czeki. Będzie to szansa dla uczniów na bezpłatne studia licencjackie na Wyższej Szkole Handlu i Usług w Poznaniu.
Źródło: Starostwo Powiatowe w GostyniuTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę