iGostyn.pl reklamy
Z policji

Był poszukiwany, został zatrzymany w miejscu pracy

Zdjęcie: KPP Gostyń

Kryminalni z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu zatrzymali poszukiwanego 2 listami gończymi oraz europejskim nakazem aresztowania. Mężczyzna poszukiwany był za liczne oszustwa.

Policjanci z Gostynia zajmujący się poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości po raz kolejny doprowadzili osobę poszukiwaną do aresztu. Tym razem dzięki swojemu zaangażowaniu i wnikliwym ustaleniom dotarli do małej miejscowości w powiecie pilskim, gdzie 52 – letni mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania. Mężczyzna 21 lat mieszkał w Holandii, gdzie również był poszukiwany, lecz od około miesiąca ukrywał się przed organami ścigania na terenie kraju.

Za poszukiwanym Sąd Rejonowy w Płońsku oraz Sąd Rejonowy Poznań Stare Miasto wydał 2 listy gończe, ponadto Sąd Okręgowy w Poznaniu do listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy Poznań Stare Miasto wydał Europejski Nakaz Aresztowania.

52- letni mężczyzna został zatrzymany w miejscu wykonywania pracy, był bardzo zaskoczony widokiem funkcjonariuszy. Został osadzony w policyjnym areszcie, najbliższe 2 lata spędzi w więzieniu.

Źródło: KPP Gostyńpasek reklama


Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę