iGostyn.pl reklamy
Gostyń

Ciekawe spotkanie w muzeum

Zdjęcie: gostyn.pl

„Budujemy nowe muzeum. Podziel się swoją historią!” – takie hasło przewodnie przyświeca spotkaniu z Przemysławem Terleckim, dyrektorem Wielkopolskiego Muzeum Niepodległości w Poznaniu. 

Spotkanie, którego organizatorem i gospodarzem jest gostyńskie Muzeum, odbędzie się w piątek 2 lutego 2024 roku w sali konferencyjnej gostyńskiej placówki. Początek o godzinie 17.30. Wstęp wolny.


Gość opowie o planach związanych z budową nowego muzeum, pokaże też koncepcję plastyczno-przestrzenną wystawy stałej i zapozna wszystkich zainteresowanych z pomysłami związanymi z zawartością ekspozycji.


P. Terlecki jest byłym dziennikarzem radiowym i telewizyjnym, szanowanym i cenionym organizatorem wielu przedsięwzięć związanych z pamięcią historyczną. Znany jest także jako twórca scenariuszy inscenizacji oraz dużych wydarzeń masowych. Reprezentując stronę kościelną, pełnił funkcję koordynatora oficjalnych, centralnych obchodów 1050-lecia chrztu Polski oraz początków Państwa Polskiego. Jako pełnomocnik Wojewody, odpowiadał za przygotowanie i zorganizowanie obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości oraz 100. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego.

Źródło: gostyn.plpasek reklama


Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę