iGostyn.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl

Praca Agency - Międzynarodowa Agencja Pracy

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM
Reklama - COLORSHIRT.PL - Nadruki na koszulki, gadżety reklamowe z nadrukiem dla firm

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.


Sportowe wydarzenia z powiatu ostrowskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu gostyńskiego.

Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.
Na ślubnym kobiercu

Co powinna zawierać umowa z fotografem ślubnym?

2019-11-29 09:01:00

Zdjęcia ślubne to pamiątka na całe życie, do której powinno wracać się z przyjemnością, uśmiechem i wzruszeniem. Wybierając dobrego fotografa i spisując z nim profesjonalną umowę unikniemy rozczarowań.

Przed wyborem fotografa konieczne jest ustalenie i zdecydowanie, jak ma wyglądać ślubna pamiątka i w jakim stylu utrzymana ma być sesja zdjęciowa. Swoją wizję należy mu przedstawić, a każdy szczegół najlepiej zawrzeć w umowie. Zostawianie pomysłu na sesję wyłącznie fotografowi nie jest najlepszym pomysłem. Trzeba pamiętać, że każdy ma inny gust. By mieć pewność, że zrozumiemy się ze specjalistą, jasno określmy swoje stanowisko i oczekiwania, dzięki temu nikt nie będzie rozczarowany. Przy okazji nie można mieć za złe fotografowi, że jedni goście mają więcej zdjęć, a inni mniej. Trzeba pamiętać, że w głównym kręgu zainteresowań takiej osoby jest parkiet, bo tam dzieje się najwięcej. A przecież nie wszyscy lubią się przez cały czas bawić.

 

W umowie spisany powinien zostać też termin oddania zdjęć. Dobry fotograf nie ma na głowie tylko jednego wesela, dlatego jeśli mają być dobre, wielu nowożeńców będzie musiało uzbroić się w cierpliwość. Często efekt pracy należy obrobić w programie komputerowym. A warto dodać, że podczas jednego wesela fotograf jest w stanie zrobić kilka tysięcy zdjęć. Nie wszystkie trafią do pary młodej. Zatem, próżne są życzenia, by ślubne pamiątki w postaci zdjęć dotarły do „młodych” tydzień po weselu!
W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

Autopromocja - Informator Ślubny - Organizacja, tradycje, porady


Informacje na temat edukacji w Gostyniu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Gostyniu i okolicy.

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.iGostyn.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - igostyn.pl