iGostyn.pl reklamy
Poradnik

Czy warto zainwestować w automatyczną suszarkę do ubrań?

Pranie i suszenie ubrań, zwłaszcza zimą stanowi wyzwanie. W końcu nie każdy posiada przestrzeń, w której może rozwiesić pranie i czekać, aż rzeczy będą suche. Rozwiązaniem może okazać się zakup suszarki do ubrań.

Zacznijmy od zalet automatycznej suszarki do prania. Przede wszystkim to oszczędność czasu - wystarczy załadować suszarkę i wyciągnąć suche pranie, bez konieczności jego wieszania. Suszące się pranie nie podniesie wilgotności powietrza w pomieszczeniach. Można wysuszyć na raz dużą partię odzieży. Nie niszczy ubrań. Takie urządzenie dobrze sprawdzi się też w przypadku pościeli, ręczników czy grubszych ubrań, które schną bardzo długo. Obecne na rynku suszarki posiadają wiele programów suszenia. 

 

Wśród wad takiego rozwiązania można wymienić to, że nie wszystko nadaje się do suszenia w automatycznej suszarce. Nie powinno się suszyć elastycznych wyrobów pończoszanych. Innym minusem jest koszt takiego urządzenia - to ok. 2 tys. zł. Trzeba też znaleźć dla niej dodatkowe miejsce w domu. Zużywają dodatkową energię. 

 


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


HUBUS - OKNA INWENTARSKIE - GARAŻE - KOKANIN

OKNA MARCINKOWSKI

Materiały Budowlane Chodorowski

Kostka brukowa Gostyń


POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę