iGostyn.pl reklamy
Wydarzenia

Dawid Kwiatkowski, Viki Gabor, Atmosphere oraz Zespół Piersi na Dniach Gostynia!

Zdjęcie: gok.gostyn.pl

Znamy gwiazdy tegorocznych Dni Gostynia, które zaplanowano na 12 i 13 maja 2023 roku na terenie toru kartingowego w Gostyniu.

Już pierwszego dnia, czyli w piątek wieczorem, koncerty rozpoczną się od prapremierowego występu leszczyńskiej grupy Atmosphere. To będzie ich pierwszy koncert po wielu latach nieobecności, więc nie możecie przegapić tego wydarzenia! Po nich na scenie pojawi się Dawid Kwiatkowski, który dostarczy jeszcze więcej wspaniałej muzyki. A gdy koncerty dobiegną końca, GOK Hutnik zaprasza na dyskotekę z Fat Beat DJ's Team. 

 

Drugiego dnia, czyli w sobotę o 16:00 imprezę rozpocznie prezentacja gostyńskich szkół tańca. Następnie odbędzie się koncert Viki Gabor, która z pewnością zachwyci swoim wokalem. Sobotni punkt kulminacyjny to koncert zespołu PIERSI, który jest także wyjątkowym wydarzeniem dla gostyńskiej społeczności, ponieważ będzie to uczczenie stulecia istnienia MKS Kani Gostyń. Na zakończenie Dni Gostynia na odwiedzających czeka kolejna dyskoteka, tym razem w rytmach klubowych. 

 

Na terenie imprezy znajdą się liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych, w tym stoiska gastronomiczne z regionalnymi specjałami oraz różnego rodzaju zabawy i konkursy. To idealna okazja, aby spędzić czas w gronie przyjaciół i rodziny, a jednocześnie poznawać nowych ludzi i cieszyć się wspaniałą atmosferą. 

WSTĘP WOLNY na wszystkie wydarzenia!

 

Źródło: gok.gostyn.plTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


mobilny żuraw gostyń

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę