iGostyn.pl reklamy
Z policji

Defibrylator AED, fantom i komplet edukacyjny

Zdjęcie: KPP Gostyń

Defibrylator AED, fantom do resuscytacji krążeniowo-oddechowej oraz komplet edukacyjnych znaków drogowych otrzymali gostyńscy policjanci. Ten medyczny sprzęt do podnoszenia umiejętności ratowania ludzkiego życia i zdrowia przekazał na ręce mł. insp. Piotra Goryni Komendanta Powiatowego Policji w Gostyniu Pan Jarosław Sobczak dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Lesznie.

Policjanci podczas pełnionej służby niejednokrotnie mają do czynienia ze zdarzeniami w których konieczne jest ratowanie ludzkiego życia i zdrowia. Wielu funkcjonariuszy posiada kwalifikacje do udzielania pierwszej pomocy w sytuacji nagłego stanu zagrożenia życia. Utrzymanie wysokiego poziomu wyszkolenia wymaga od nich systematycznego podnoszenia umiejętności. Do tego potrzebny jest również specjalistyczny sprzęt.

Dzięki WORD Leszno policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu otrzymali nowy sprzęt do celów szkoleniowych . Defibrylator AED oraz fantom do resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Prócz sprzętu medycznego policjanci zyskali także komplet edukacyjny znaków drogowych, który będzie wykorzystywany podczas edukowania najmłodszych oraz przeprowadzania egzaminów na kartę rowerową.

Źródło: KPP Gostyńpasek reklama


Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę