iGostyn.pl reklamy
Poradnik

Dekorowanie sali weselnej - o czym pamiętać?

W dniu śluby chcemy, aby wszystko wyglądało perfekcyjnie. To samo tyczy się sali weselnej. Jak więc ją udekorować?

Przede wszystkim zwróćmy uwagę na to, gdzie organizujemy przyjęcie ślubne. Często sale są same w sobie efektowne i nie potrzebują zbyt wielu dodatków, w wielu przypadkach też w cenę wynajmu pomieszczenia wliczane są podstawowe dekoracje - warto więc o to zapytać.

 

Zanim zdecydujemy się na konkretną opcję wystroju dobrze się zastanowić, czy preferowany przez nas styl będzie pasował do sali. Nie warto wybierać więcej niż trzy kolory przewodnie, aby nie wprowadzać niepotrzebnego chaosu. Możemy zdecydować się na usługę profesjonalisty lub samemu zadbać o wystrój.

 

Zwykle na stołach pojawiają się bukiety kwiatów. Same krzesła na sali w większości przypadków pokryte są materiałem, do którego można doczepić różne dodatki.

 

Coraz częściej młode pary decydują się na wydzielenie na sali miejsca, które służy za tło do wykonywania fotografii. Na rynku dostępne są firmy, które oferują usługę wykonania takiej dekoracyjnej "ścianki" do zdjęć.

 

Jeśli sami podejmujemy się dekorowania sali z pomocą przyjdą nam inspiracje, których mnóstwo można znaleźć w Internecie.  Dobrze jest wcześniej zrobić listę potrzebnych materiałów.

 

W wielu przypadkach młoda para ustala rozmieszczenie gości przy pomocy winietek. Jeśli posiadamy drukarkę, można je prosto wykonać samemu, do wydruku używając ozdobnego papieru. Często do takiej winietki dołączany jest prezent dla gości. 
pasek reklama


Czytaj również

zamów reklamę