iGostyn.pl reklamy
Artykuł sponsorowany

Dieta pudełkowa FODMAP - wygoda i skuteczność w jednym

Osoby z chorobami jelit często borykają się z różnymi objawami, takimi jak bóle brzucha, wzdęcia, biegunka lub zaparcia. Te objawy mogą być bardzo uciążliwe i obniżać jakość życia.

Jednym ze sposobów na złagodzenie objawów chorób jelit jest odpowiednia dieta.

 

Na czym to polega?

Dieta FODMAP to sposób odżywiania, który polega na ograniczeniu spożycia fermentujących oligosacharydów, disacharydów, monosacharydów i polioli. Te związki chemiczne mogą być szkodliwe dla osób z chorobami jelit, ponieważ mogą powodować fermentację w jelitach, co prowadzi do wzdęć, bólu brzucha i innych objawów.

 

Wygodna dieta

Nie trzeba samodzielnie przygotowywać posiłków, co może być czasochłonne i trudne dla osób z chorobami jelit. Posiłki są dostarczane pod same drzwi, co pozwala zaoszczędzić czas i energię.

 

Jest zdrowa i zbilansowana

Posiłki są planowane przez doświadczonych dietetyków, którzy dbają o to, aby dieta dostarczała organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych.

 

Dieta pudełkowa FODMAP w Gostyniu

Dieta pudełkowa FODMAP dostępna jest w cateringu dietetycznym oferowanym przez 5 Posiłków Dziennie. Aby zamówić dietę pudełkową z dowozem do Gostynia, wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej firmy.

 

 
pasek reklama


Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę