iGostyn.pl reklamy
Z policji

Diler zatrzymany, w wynajmowanym pokoju znaleziono broń i narkotyki

Zdjęcie: KPP Gostyń

Gostyńscy Policjanci z Wydziału Kryminalnego zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 26-latka. Mężczyzna w zajmowanym pokoju posiadał blisko 35 gramów narkotyków i broń pneumatyczną. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. 

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej wpadli na trop 26-latka. Wszystko wskazywało na to, że mężczyzna trudni się handlem narkotykami. Czynności operacyjne zakończyły się 12 grudnia br. Wtedy to, kryminalni weszli do wynajmowanego przez 26-latka pokoju. Podczas przeszukania znaleźli narkotyki przeznaczone do dalszej sprzedaży, woreczki do ich porcjowania, wagę oraz broń pneumatyczną. Badanie testerem wykazało, że zabezpieczone substancje to marihuana oraz metamfetamina. Ich łączna ilość to blisko 35 gramów. Mężczyzna posiadał także środki finansowe, które zostały zabezpieczone na poczet przyszłej kary. 

Śledczy ustalają skąd zatrzymany miał narkotyki. Będą także ustalać kwestię handlu substancjami zabronionym. 26-latkowi grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Gostyń
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


mobilny żuraw gostyń

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę