iGostyn.pl reklamy
Z gminy

Dofinansowanie na remont szatni w Poniecu

Zdjęcie: Gmina Poniec
W poniedziałek podpisano umowę na dofinansowanie zadania pn. „Remont budynku szatniowego przy kompleksie sportowym Orlik w Poniecu”.

Gmina Poniec otrzymała 52 500 zł. Kwota ta stanowi blisko 50 % całości zadania, które obecnie jest realizowane. Prace przy kompleksie obejmują roboty pokrywcze dachu, remont pomieszczeń szatniowych oraz tarasów wejściowych.

 

- Jestem niezmiennie zadowolony, że Nasz wniosek po raz kolejny znalazł się na liście podmiotów, które otrzymują wsparcie, dzięki któremu możemy kontynuować proces modernizacji bazy sportowej – powiedział po podpisaniu umowy burmistrz Ponieca Jacek Widyński. - Poniecki „Orlik” był jednym z pierwszych w okolicy. Na co dzień korzystają z niego uczniowie miejscowej szkoły podstawowej, grupy piłkarskie, a przede wszystkim mieszkańcy Ponieca i najbliższej okolicy. Budynek wymagał odświeżenia. Jestem pewien, że po zakończeniu zaplanowanych prac, komfort użytkowania podniesie się i przez kolejne lata będzie służył lokalnemu społeczeństwu -  zakończył burmistrz.    

   

Gmina Poniec drugi rok z rzędu z powodzeniem przystąpiła do programu „Szatnia na medal”. Przypominamy, że w roku 2019 z ramach projektu wyremontowano budynek szatniowo –  magazynowy na stadionie sportowym przy ul. Harcerskiej w Poniecu.

Źródło: Gmina PoniecTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę