iGostyn.pl reklamy
Z policji

Dokonywali kradzieży w sklepach

Zdjęcie: KPP Gostyń

Trójka Gruzinów, która na terenie województwa wielkopolskiego dokonywała kradzieży w marketach zatrzymana została w Gostyniu.

W dniu 7 kwietnia 2022 roku dzielnicowy oraz funkcjonariusze Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu dokonali zatrzymania trójki Gruzinów w wieku 23, 28 i 29 lat, którzy trudnili się kradzieżami na terenie dyskontów spożywczych. 

 

Dzielnicowy KPP Gostyń po godzinie 17.00 otrzymał telefon od pracownika ochrony marketu przy ulicy Poznańskiej w Gostyniu o podejrzanej grupie mężczyzn, którzy mogą dokonywać kradzieży marketowych. Po przybyciu na miejsce dzielnicowy zauważył dwoje z trójki mężczyzn, którzy oddalali się w kierunku centrum. Trzeci z mężczyzn zatrzymany został przez gostyńskich patrolowców w rejonie ulicy Mostowej. W trakcie przeszukania mężczyzn ujawniono, że mają oni w swoich kurtkach, posiadających specjalne nacięcia, poukrywane artykułu higieniczne i elektroniczne. Mężczyźni zatrzymani zostali i doprowadzeni do KPP Gostyń, gdzie funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu przedstawili im zarzuty dotyczące kradzieży mienia na szkodę dyskontów zlokalizowanych przy ulicy Poznańskiej i Łąkowej w Gostyniu. Ponadto w toku prowadzonych czynności operacyjno-dochodzeniowo-śledczych gostyńscy kryminalni ustalili, że wymieniona grupa mężczyzn dokonała również w dniu 7 kwietnia 2022 roku kradzieży artykułów higienicznych i elektronicznych w jednym z marketów na terenie Miejskiej Górki. Mężczyźni dobrowolnie poddali się karze. Skradzione mienie wróciło do pokrzywdzonych. 

Źródło: KPP Gostyń
Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


mobilny żuraw gostyń

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę