iGostyn.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.plOkna Marcinkowski producent okien i drzwi PCV
Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!


PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.


Sportowe wydarzenia z powiatu ostrowskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.

Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Gostyniu.
Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
GDDKiA

Doświetlą przejścia dla pieszych w Gostyniu i Godurowie

2021-10-13 14:13:31

Zdjęcie: GDDKiA Poznań
Na krajowej dwunastce w Gostyniu i Godurowie powstaną dedykowane oświetlenia przejść dla pieszych. Inwestycja ma poprawić bezpieczeństwo.

- Podpisaliśmy kolejną umowę dotyczącą poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego na przejściach dla pieszych na DK12 w miejscowościach: Godurowo, Dąbrówka, Gostyń, na DK15 w miejscowościach: Bożacin, Zduny, na DK36 w miejscowościach: Sarnówka oraz Miejska Górka. W ramach umowy wykonawca zaprojektuje i wybuduje dedykowane oświetlenie we wskazanych miejscach - informuje GDDKiA  oddział w Poznaniu.

 

Umowa

Wykonawcą jest firma Ductus Sp. z o.o., a wartość robót to 1 815 480,00 zł. Realizacje zadania przewidziano na 90 dni. Zadanie będzie realizowane w ramach Programu Bezpieczna Infrastruktura Drogowa.

 

Zakres prac

Zamówienie obejmuje realizację następujących zadań inwestycyjnych: 

  • Zaprojektowanie i budowa oświetlenia dedykowanego przejścia dla pieszych w ciągu głównym DK12  oświetlenia dedykowanego jednego przejścia dla pieszych na drodze podporządkowanej 4969P w miejscowości Gostyń.
  • Zaprojektowanie i budowa oświetlenia dedykowanego dwóch przejść dla pieszych wraz budową znaków aktywnych D-6 nad jezdnią w ciągu głównym DK12 oraz na budowie oświetlenia dedykowanego dwóch przejść dla pieszych na drogach podporządkowanych 737097P w miejscowości Gostyń.
  • Zaprojektowanie i budowa, uzupełnienie oświetlenia dedykowanego (poprzez budowę drugiej oprawy oświetleniowej na przejściu dla pieszych) przejścia dla pieszych w ciągu głównym DK12 oraz budowie oświetlenia dedykowanego jednego przejścia na drodze podporządkowanej 737048P w miejscowości Gostyń.
  • Zaprojektowanie i budowa, uzupełnienie (poprzez budowę drugiej oprawy oświetleniowej na przejściach dla pieszych) oświetlenia dedykowanego dla dwóch przejść dla pieszych w ciągu głównym DK12 oraz budowie oświetlenia dedykowanego trzech przejść na drogach podporządkowanych 737065P, 737072P, oraz 737092P, znajdujących się w obrębie skrzyżowania z DK12 w miejscowości Gostyń.
  • Zaprojektowanie i budowa oświetlenia dedykowanego przejścia dla pieszych w ciągu głównym DK12 wraz budową znaków aktywnych D-6 z lampami ostrzegawczymi nad jezdnią w miejscowości Godurowo.
  • Zaprojektowanie i budowa oświetlenia dedykowanego wraz z strefami przejściowymi przejścia dla pieszych w ciągu głównym DK12 oraz budową znaków aktywnych D-6 z lampami ostrzegawczymi nad jezdnią oraz oświetlenia dedykowanego przejścia dla pieszych na drodze podporządkowanej 4929P w miejscowości Dąbrówka.
  • Zaprojektowanie i budowa trzech oświetleń dedykowanych przejść dla pieszych w ciągu głównym DK15 w miejscowości Zduny.
  • Zaprojektowanie i budowa oświetlenia dedykowanego wraz z strefami przejściowymi przejścia dla pieszych w ciągu głównym DK15 oraz budową znaków aktywnych D-6 z lampami ostrzegawczymi nad jezdnią w miejscowości  Bożacin.
  • Zaprojektowanie i budowa oświetlenia dedykowanego przejścia dla pieszych w ciągu głównym DK36 oraz oświetlenia dedykowanego na przejeździe dla rowerzystów na drodze podporządkowanej 5533P w miejscowości Sarnówka.
  • Zaprojektowanie i budowa oświetlenia dedykowanego przejścia dla pieszych w ciągu głównym DK36 w miejscowości Miejska Górka.

 


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl


Źródło: GDDKiA PoznańZnajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu gostyńskiego.


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Informacje na temat edukacji w Gostyniu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Gostyniu i okolicy.
Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji! FACEBOOK igostyn.pl

Dni Karpia 2021