iGostyn.pl reklamy
Piaski - Gostyń

Dwa groźne wypadki

Zdjęcie: Archiwum
W miniony weekend, na drogach powiatu gostyńskiego, doszło do dwóch wypadków drogowych. Pierwszy miał miejsce w Piaskach, a drugi w Gostyniu. Poszkodowani w tych zdarzeniach doznali obrażeń ciała w postaci złamań i ogólnych potłuczeń ciała.

Pierwszy z nich miał miejsce 20 lipca około godziny 21.00 w Piaskach na skrzyżowaniu ulic Poznańskiej i Leśnej. Kierująca samochodem osobowym marki VW Golf, 25-letnia mieszkanka powiatu gostyńskiego na oznakowanym skrzyżowaniu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem marki Sachs Roadster doprowadzając do zderzenia pojazdów. 33-latek kierujący motocyklem trafił do szpitala w Gostyniu z podejrzeniem pęknięcia bądź złamania miednicy. Kierowcy byli trzeźwi.

 

Drugie zdarzenie miało miejsce w niedzielę w Gostyniu na ul. Jana Pawła II. Około godziny 14.00 kierująca samochodem marki Daewoo Matiz, 74-letnia mieszkanka powiatu gostyńskiego, wyjeżdżając z parkingu znajdującego się przy cmentarzu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem marki Peugeot Partner, w wyniku czego doprowadziła do zderzenia obu pojazdów. W zdarzeniu tym ucierpiała pasażerka peugeota doznając złamania ręki.

 

Obie sprawy są wyjaśniane przez policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu.

 

Źródło: KPP GostyńTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę