iGostyn.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.plPłytki ceramiczne CERAMEX
Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.


Sportowe wydarzenia z powiatu ostrowskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.


Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!
Z policji

Dwa kamienie w oplu...

2021-07-23 11:07:00

27 czerwca w samochodzie marki Opel należącym do jednego z mieszkańców powiatu gostyńskiego, zauważono wybite szyby. Wewnątrz auta znajdowały się dwa pokaźne kamienie i potłuczone szkło.

- To była słoneczna sobota, 26 czerwca 2021 roku, gdy grupa znajomych spotkała się w miejscowości Karzec, aby świętować urodziny jednego z kolegów. Impreza przebiegała w sposób właściwy, radosny, zgodny z prawem. Uczestnicy nad ranem, gdy spotkanie dobiegło końca postąpili w sposób najbardziej właściwy czyli zorganizowali transport do miejsca zamieszkania pozostawiając swoje pojazdy w bezpiecznym miejscu, tak przynajmniej myśleli... - relacjonuje gostyńska policja.

- O poranku osoba odpowiedzialna za dbanie o porządek w miejscu, gdzie miało miejsce spotkanie, zauważyła coś niepokojącego. W pojeździe marki Opel należącym do jednego z uczestników imprezy były wybite szyby a wewnątrz auta znajdowały się dwa pokaźne kamienie i potłuczone szkło. Niezwłocznie na miejsce przybył właściciel pojazdu, który nie mógł uwierzyć w to, co zobaczył, gdyż szyby to nie jedyna jego strata. Jak się okazało z pojazdu zniknęły rzeczy osobiste mężczyzny, okulary, kosmetyki, opaska monitorująca i e-book. Mężczyzna oszacował straty na łączną kwotę 5 900 zł - informują mundurowi.

Funkcjonariusze KPP Gostyń niezwłocznie po otrzymaniu informacji o zdarzeniu podjęli czynności zmierzające do ustalenia sprawcy. Policjanci na miejscu zdarzenia przeprowadzili czynności dochodzeniowo-śledcze, które umożliwiły wytypowanie sprawcy zdarzenia. Następnie w dniu 14 lipca 2021 roku po przeprowadzonych z osobą czynnościach ustalono, że to on jest sprawcą tego występku.

Za dokonanie przestępstwa kradzieży z włamaniem 23 letni mieszkaniec powiatu gostyńskiego odpowie przed sądem. Za powyższe grozi kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl


Źródło: KPP Ostrów Wlkp.Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu gostyńskiego.
W tym miejscu znajdziesz zapowiedzi i relacje z imprez kulturalnych w powiecie.


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Informacje na temat edukacji w Gostyniu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Gostyniu i okolicy.
Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!


Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl