iGostyn.pl reklamy
Z policji

Dwaj mieszkańcy Gostynia odpowiedzą za posiadanie narkotyków

Zdjęcie: KPP Gostyń

21- i 24-letni mieszkańcy Gostynia odpowiedzą za posiadanie narkotyków. Policjanci Wydziału Kryminalnego zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zabezpieczyli łącznie ponad 600 gramów substancji psychotropowych. Mężczyźni usłyszeli zarzuty. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej prowadząc rozpoznanie lokalnego środowiska narkotykowego ustalili, że dwóch młodych mężczyzn z Gostynia może posiadać narkotyki.

Podczas przeszukania miejsca zamieszkania 21-latka, policjanci zabezpieczyli ponad 80 gramów substancji psychotropowych. Po sprawdzeniu narkotesterem okazało się, że jest to metamfetamina. Ponadto w trakcie sprawdzania mieszkania funkcjonariusze znaleźli dwa przedmioty przypominające broń, które zostały zabezpieczone i przekazane do dalszej ekspertyzy.

24-latek z Gostynia także pozostawał już od dłuższego czasu w zainteresowaniu kryminalnych. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli i zabezpieczyli około 40 gramów metamfetaminy i blisko 500 gramów amfetaminy. Zabezpieczone substancje trafią do policyjnego laboratorium do dalszych badań.

Mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania substancji psychotropowych. Grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Gostyńpasek reklama


Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę