iGostyn.pl reklamy
Edukacja

Dwoje z nich będzie szefowało placówkom oświatowym przez 5 lat

2021-08-09 11:08:00
Zdjęcie: gostyn.pl
W czwartek 29 lipca 2021 roku dwoje dyrektorów – Przedszkola Miejskiego nr 1 i Szkoły Podstawowej w Kunowie - odebrało z rąk Burmistrza Gostynia nominacje dyrektorskie na 5–letnią kadencję. Konkursy na dyrektorów odbyły się w czerwcu. Tego dnia również dwie dyrektorki – Szkoły Podstawowej w Daleszynie oraz Szkoły Podstawowej w Siemowie – otrzymały przedłużenie o rok stanowiska dyrektorek.

Konkurs na dyrektora Przedszkola Miejskiego nr 1 w Gostyniu wygrała Iwona Konieczna pracująca od 12 lat w gostyńskiej „jedynce” jako nauczycielka dyplomowana wychowania przedszkolnego. Ukończyła studia licencjackie w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Amosa Komeńskiego w Lesznie na kierunku Pedagogika w zakresie Pedagogika społeczna, a także studia magisterskie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Pedagogika w zakresie Edukacja wczesnoszkolna i arteterapia. Iwona Konieczna posiada także dyplomy ukończenia studiów podyplomowych z zakresu: pedagogiki opiekuńczo – wychowawczej ze specjalnością Pomoc psychologiczno – pedagogiczna oraz zarządzania w oświacie.

 

Konkurs na dyrektora Szkoły Podstawowej im. bł. Edmunda Bojanowskiego w Kunowie wygrał Artur Kasprzak. Pracuje w szkole w Kunowie od 1999 roku, a funkcję dyrektora piastuje od 2006 roku.

 

Tego dnia także Ewa Piotrowicz dyrektor Szkoły Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Daleszynie i Małgorzata Stróżyńska dyrektorka Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Siemowie otrzymały akty przedłużenia stanowiska dyrektora do końca sierpnia 2022.

Źródło: gostyn.pl


Czytaj również


reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet