iGostyn.pl reklamy
Z powiatu

Festiwal Piosenki Rozrywkowej „Niech poniesie nas muzyka”

Zdjęcie: www.powiat.gostyn.pl/Stowarzyszenie: ,,Nie sami"

W ramach realizacji zadania publicznego współfinansowanego z powiatu gostyńskiego na rzecz osób niepełnosprawnych Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych „NIE SAMI” zorganizowało Festiwal Piosenki Rozrywkowej pod nazwą „Niech poniesie nas muzyka”.

Impreza odbyła się 13.09.2023 r. w Gminnym Centrum Kultury i Rekreacji w Krobi. Wydarzenie rozpoczęła kierownik ŚDS z Krobi Swietłana Figiel, a prowadziła Agnieszka Szymkowiak, która na co dzień prowadzi zajęcia muzyczne. Panie przywitały wszystkich gości, zaproszone placówki, występujących artystów oraz jury w składzie: Edyta Rokicka - kierownik MGOPS z Krobi, Kamila Gogół - dyrektor Gminnego Żłobka z Krobi oraz Adam Sarbinowski - przedstawiciel Gminy Krobia. Następnie głos zabrał Janusz Sikora, Wicestarosta Gostyński, uroczyście otwierając Festiwal Muzyki Rozrywkowej, „Niech poniesie nas muzyka”. Przesłuchania zostały podzielone na dwie części.

Po zaprezentowaniu się pierwszej części artystów, gościom czas umiliła Iza Olejniczak EnergIza, grająca na saksofonie. Następnie wszyscy udali się na kawę i słodki poczęstunek. Po przerwie nastąpił ciąg dalszy przesłuchań wokalistów, po których wystąpili kolejni Goście specjalni - duet Jagna Knapp i Paweł Pawlak. W tym czasie jury udało się na obrady. Po ustaleniu werdyktu, wszyscy przedstawiciele placówek zostali zaproszeni na scenę, otrzymali upominek oraz dyplomy z podziękowaniami. Napięcie rosło, a jury wręczyło najpierw nagrody specjalne dla najmłodszych uczestników z ZSS z Brzezia, następnie nagrodę publiczności, którą otrzymał Dawid Ciesielski z DPS Rogowo, potem wyczytano laureatów miejsc: III miejsce zdobyła Anna Zajler i Szymon Czapla z ŚDS Krzywiń, II miejsce Sylwia Ziółkowska z ŚDS Krobia, I miejsce Natalia Bulińska z DPS Chwałkowo. Po uroczystym wręczeniu dyplomów, upominków i nagród, zwycięscy zaprezentowali swoje piosenki finałowe. Na zakończenie wszyscy udali się na poczęstunek, a po nim nastał czas pożegnań.

Źródło: www.powiat.gostyn.pl/Stowarzyszenie: ,,Nie sami"pasek reklama


Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę