iGostyn.pl reklamy
Gmina Gostyń

Gmina Gostyń nagrodzona za program „Rodzina – wartości drużyna”

Zdjęcie: ROPS

Gmina Gostyń  zrealizowała  najlepszy w Wielkopolsce  projekt dla  rodzin i zdobyła pierwsze miejsce w konkursie realizowanym przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego pod nazwą „Wielkopolska Otwarta dla Rodziny”.

Konkurs wyłaniał najlepsze inicjatywy podejmowane przez jednostki samorządu terytorialnego, które w latach 2022-2023 prowadziły w społecznościach lokalnych działania na rzecz rodzin.

Gmina Gostyń nagrodzona została za program “Rodzina – wartości drużyna”, którego głównym celem było wsparcie rodzin zagrożonych, bądź doznających przemocy w rodzinie, a także propagowanie prawidłowych wzorców rodzicielskich i wspólnego spędzania czasu wolnego z rodziną.

We wtorek 24 października 2023 roku podczas uroczystej gali pod nazwą „Wielkopolska Otwarta – bądźMY jej częścią”, która odbyła się w Poznaniu, nagrodę w imieniu gminy odebrały Aldona Grześkowiak naczelnik Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych oraz Magdalena Rajewska, pełnomocnik ds. profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii.

Za zdobycie 1. miejsca w konkursie gmina Gostyń otrzymała symboliczną statuetkę oraz nagrodę finansową w wysokości 20 000 złotych na realizację kolejnych przedsięwzięć skierowanych do rodzin.

Źródło: gostyn.plTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


mobilny żuraw gostyń

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę