iGostyn.pl reklamy
Z gminy

Gmina przypomina o konieczności uiszczenia opłaty za parkowanie

Gmina Krobia przypomina o konieczności uiszczania opłaty za parkowanie na terenie strefy płatnego parkowania.

W związku ze stwierdzoną przez kontrolera Strefy Płatnego Parkowania w Krobi dużą ilością pojazdów zaparkowanych na terenie Strefy bez ważnego biletu parkingowego gmina przypomina, że zgodnie z Uchwałą Rady Miejskiej w Krobi nr XIII-101-2015 z dnia 26 listopada 20216 roku postój pojazdów na ul. Plac Kościuszki oraz na ul. Powstańców Wielkopolskich (od wjazdu na posesję nr 13 do Rynku) jest płatny.
 
Obowiązkowe jest uiszczenie opłaty za postój pojazdu w dni powszednie, w godzinach od 9:00 do 16:00. W przypadku braku możliwości zakupu biletu (np. awaria parkomatu) urząd prosi o kontakt pod numerem telefonu 65 57-11-111 (w godzinach pracy Urzędu Miejskiego w Krobi - w poniedziałki od 8:00 do 16:00, w pozostałe dni powszednie od 7:00 do 15:00) lub całodobowym numerem interwencyjnym urzędu - 512 356 356. Wysokość opłaty dodatkowej za brak ważnego biletu parkingowego to 25 zł w przypadku opłacenia jej w ciągu 7 dni od dnia wystawienia wezwania. Po 7 dniach wysokość opłaty dodatkowej wzrasta do kwoty 50 zł.
 
Urząd zachęca również wszystkie osoby parkujące w Strefie Płatnego Parkowania do korzystania z aplikacji moBILET, za pomocą której w łatwy sposób można dokonać płatności za postój pojazdu bez konieczności zakupu biletu w parkomacie.

 

Źródło: Facebook/Gmina KrobiaTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę