iGostyn.pl reklamy
Ciekawostki

Gostyń już stroi się na święta

Zdjęcie: gostyn.pl
Co roku Gostyń dekorowany jest świątecznymi iluminacjami, które rozświetlają miasto w okresie świątecznym i noworocznym. Prace na ulicach już się rozpoczęły, a zwieńczy je, w sobotę 4 grudnia 2021 roku, zapalenie światełek na choince podczas „Mikołajek na Rynku”.

Elementy iluminacji, w tym kolorowe girlandy, świetlne sople i kurtyny, pojawią się m.in.: na ul. Zamkowej, na rondzie Solidarności, ul. Sądowej, ul. Olejniczaka, ul. 1 Maja, ul. Na Fosie i ul. Helsztyńskiego.

Tak jak w poprzednich latach oświetlony zostanie również ratusz. Na budynku pojawią się sople świetlne, w oknach girlandy z dekoracjami, a na Rynek powróci napis „Love Gostyń”. Najokazalszą atrakcją świetlną na rynku będzie 10 metrowa choinka, ustawiona w centralnej części placu. Nie zabraknie na głównym placu miasta także świątecznych nowości i niespodzianek.

Skwer im. Wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ozdobią kurtyny świetlne zamontowane na ogrodzeniu oraz renifer ciągnący sanie Świętego Mikołaja. Na skrzyżowaniu ul. Helsztyńskiego z ul. Kolejową stanie świetlne drzewo, a świątecznych ozdób nie zabraknie także w parku na pl. Karola Marcinkowskiego.

Źródło: gostyn.plpasek reklama


Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę