iGostyn.pl reklamy
Ważne sprawy

Gostyń: Od przyszłego tygodnia zmiana organizacji ruchu

Zdjęcie: Facebook/Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu

Jak podaje Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu od 18 października w Gostyniu zostanie wprowadzona nowa organizacja ruchu.

- Już od najbliższego wtorku 18 października nastąpi zmiana organizacji ruchu w Gostyniu. Drogowcy w ramach budowy obwodnicy, wprowadzają kolejny etap prac. Prosimy o zapoznanie się z nową organizacją, która będzie obowiązywała już do końca realizacji inwestycji. Wyłączony z ruchu zostanie odcinek drogi powiatowej na skrzyżowaniu z budowaną obwodnicą (DW 434). Objazd do Gostynia od Grabonogu zostanie skierowany na ślad nowej gminnej drogi (kierunek Piaski). Następnie kierowcy przez tymczasową przewiązkę włączeni zostaną do starego śladu drogi gminnej (kierunek Gostyń). Kierowcy jadący od Gostynia w kierunku Grabonogu i strefy gospodarczej na skrzyżowaniu dróg powiatowych, będą skierowani w lewo na tymczasowy objazd - informuje Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu.
Źródło: Facebook/Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w PoznaniuTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę