iGostyn.pl reklamy
Z gminy

Gostyń: Tymczasowe parkingi na Wszystkich Świętych

Zdjęcie: gostyn.pl

W dniu Wszystkich Świętych, a także bezpośrednio przed i po 1 listopada na drogach można spodziewać się wzmożonego ruchu. W Gostyniu nad bezpieczeństwem uczestników ruchu drogowego czuwać będą funkcjonariusze policji i strażnicy miejscy.

Szczególnym nadzorem w Gostyniu zostanie objęta droga krajowa nr 12, we wschodniej części miasta, w rejonie gostyńskiego cmentarza.

W celu zapewnienia odpowiedniej liczby miejsc postojowych utworzony został dodatkowy parking na łąkach przy drodze prowadzącej do Grabonoga. Będzie również czynny doraźny parking gruntowy na zapleczu tzw. „nadolnika”, przy drodze prowadzącej na Świętą Górę. Na przyjezdnych czekają także parkingi na ul. Czereśniowej i ul. Jana Pawła II przy rzece Kani.

Mieszkańcy naszej gminy, by dotrzeć na cmentarz 1 listopada, mogą skorzystać z bezpłatnej komunikacji miejskiej. Rozkład jazdy autobusów, który będzie obowiązywał 1 listopada można znaleźć tutaj.

Na gostyńskim cmentarzu oraz na parkingu przy ul. Czereśniowej od 28 października do 3 listopada czynne będą sanitariaty.

Źródło: gostyn.pl

Tworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

CONDITOR UBEZPIECZENIA POGORZELA
zamów reklamę