DRZWI OTWARTE Akademii Kaliskiej

iGostyn.pl reklamy
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl
rotator reklamuj się w gazecie internetowej iGostyn.pl


Informacje z pierwszej ręki z policji i straży pożarnej w Gostyniu.
Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!

PARTNERZY - Fundacja Legalna Kultura

PARTNERZY - Zespół wyścigowy KM RACING TEAM

Tematy artykułów ważne dla rolników i mieszkańców wsi w powiatu gostyńskiego.


Sportowe wydarzenia z powiatu ostrowskiego. Poznajcie relacje z rozgrywek ligowych, a także ze szkolnych zmagań i potyczek na osiedlowych boiskach.

Znajdziecie tutaj bardzo ciekawe oferty na temat pracy w lokalnych firmach powiatu gostyńskiego.
Z powiatu

Gostyńscy policjanci zatrzymali cztery osoby!

2021-03-19 12:03:00

Zdjęcie: KPP Gostyń
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu zatrzymali cztery osoby w wieku od 20 do 26 lat. Dwie usłyszały zarzuty posiadania i sprzedaży narkotyków, pozostałe odpowiedzą za ich posiadanie. Kryminalni zabezpieczyli ponad 200 gramów narkotyków oraz przedmiot przypominający broń.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu już od dłuższego czasu przyglądali się działalności przestępczej młodych mężczyzn, którzy wprowadzali na gostyński rynek środki odurzające i substancje psychotropowe. Do zatrzymań doszło na terenie powiatu gostyńskiego i krotoszyńskiego. Pierwszy z zatrzymanych to 20-latek. Mężczyzna ukrywał w samochodzie marihuanę, tabletki ekstazy oraz metaamfetaminę. Podczas przeszukania policjanci znaleźli u niego także przedmiot przypominający broń. Kolejny z zatrzymanych to 22-latek, który w miejscu zamieszkania posiadał metaamfetaminę i marihuanę.

Podczas działań policjanci zatrzymali kolejne dwie osoby, które posiadały substancje zabronione. 21-letnią kobietę z powiatu gostyńskiego i 26-letniego mieszkańca powiatu krotoszyńskiego. Kobieta ukrywała w torebce amfetaminę i marihuanę. Mężczyzna zaś posiadał w miejscu zamieszkania amfetaminę i metaamfetaminę.

Policjanci zabezpieczyli łącznie ponad 200 gramów różnego rodzaju narkotyków, tabletki ekstazy oraz przedmiot przypominający broń.

Dwójka mężczyzn, 20 i 22 latek z powiatu krotoszyńskiego usłyszeli zarzuty posiadania i wprowadzania do obrotu środków odurzających i substancji psychotropowych. Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności. Natomiast 21-letnia kobieta i 26-latek usłyszeli zarzuty posiadania substancji zabronionych za co grozi im kara do 3 lat więzienia.

Źródło: KPP GostyńSKŁADY BUDOWLANE CZAJKA


Autopromocja - Informator Budowlany - Artykuły, porady, ciekawostki

iPomagamy - wspieraj naszą zakładkę aktywnie


Informacje na temat edukacji w Gostyniu i okolicy.

Informacje na temat wydarzeń kulturalnych w Gostyniu i okolicy.Autopromocja - Masz temat? Napisz list do naszej redakcji!

iGostyn.pl reklamy POLUB NAS NA FACEBOOKU - igostyn.pl