iGostyn.pl reklamy
Wydarzenia

Gostyński grill przed Hutnikiem

Zdjęcie: gostyn.pl

W czwartek 2 maja 2024 roku zaplanowano pierwsze gostyńskie grillowanie. Impreza ruszy o godz. 16.00 przed Gostyńskim Ośrodkiem Kultury „Hutnik”. Wystarczy przyjść ze swoimi przysmakami, bo organizatorzy zapewniają rozpalonego grilla. To nie koniec atrakcji tego dnia pod „Hutnikiem”. Pierwszy raz przeprowadzimy akcję „Wymień plastik na kwiatka”.

Na tych, którzy dołączą do miejskiego grillowania pod „Hutnikiem” czekać będą leżaki, ale można zabrać swój kocyk. GOK zadba o rozpalone grille i akcesoria potrzebne do grillowania. Czas umilać będzie Kapela Eka, nie zabraknie występów wokalnych gostyńskich talentów. Na najmłodszych czekać będą plastyczne animacje.

Podczas gostyńskiego grillowania pod Hutnikiem po raz pierwszy odbędzie się akcja „Wymień plastik na kwiatka”. Plastikowe butelki i nakrętki wymienimy m.in. na bratki, turki czy petunie.

Wystarczy, że przyniesiecie ze sobą minimum 5 butelek PET/pojemników lub 10-20 nakrętek, a zostaną zamienione na kolorowe kwiaty, które ożywią Wasze ogrody lub balkony.

Plastiki będą wymieniane do wyczerpania kwiatów. Odebraniem zebranego surowca wtórnego zajmie się ZGO-NOVA Jarocin. To nie koniec ekologicznych akcentów, na specjalnym eko stoisku dostępne będą materiały Komunalnego Związku Gmin Regiony Leszczyńskiego poświęcone systemowi segregacji odpadów.

Gostyńskie grillowanie pod Hutnikiem zakończy się o godz. 19.00.

Źródło: gostyn.plpasek reklama


Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę