iGostyn.pl reklamy
Z policji

Gostyński policjant najlepszy

Zdjęcie: KPP Gostyń
W piątek na terenie działania Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu odbył się Turniej Regionalny XXXII edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Policjant Ruchu Drogowego”. Do turnieju przystąpiło pięć Wydziałów Ruchu Drogowego z garnizonu wielkopolskiego. Z każdego wydziału wytypowanych zostało po trzech policjantów.

17 maja br. w Gostyniu odbył się powiatowy turniej eliminacyjny „Policjant Ruchu Drogowego”. Do rywalizacji przystąpiło 5 drużyn składających się z policjantów ruchu drogowego reprezentujących jednostki z Gostynia, Rawicza, Jarocina, Śremu i Środy Wlkp.

 

Zawody były podzielone na część praktyczną i teoretyczną. W części teoretycznej wszyscy policjanci rozwiązywali dwa rodzaje testów, natomiast w części praktycznej uczestnicy prezentowali swoje umiejętności podczas kierowania ruchem drogowym na skrzyżowaniu ulic Poznańska – Europejska w Gostyniu. Podsumowując konkurs, I miejsce uzyskał sierż. szt. Piotr Struczak z WRD KPP w Gostyniu, II miejsce asp. Karol Wawrzyniak z WRD KPP w Jarocinie, natomiast III miejsce przypadło st. sierż. Dariuszowi Patalasowi z WRD KPP Śremie.

 

Komendant Powiatowy Policji w Gostyniu podinsp. Piotra Gorynia oraz Wicestarosta Gostyński Janusz Sikora wręczyli najlepszym policjantom puchary, dyplomy i pamiątkowe upominki propagujące powiat i gminę Gostyń.

Źródło: KPP GostyńTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę