iGostyn.pl reklamy
Z policji

Gostyński policjant z odznaką „Za Zasługi dla Krwiodawstwa w Policji”

Zdjęcie: KPP Gostyń

Komendant Powiatowy Policji w Gostyniu mł. insp. Piotr Gorynia wręczył odznakę „Za Zasługi dla Krwiodawstwa w Policji” gostyńskiemu policjantowi. Odznaczenie zostało nadane przez Prezesa Policyjnego Klubu HDK w Gdyni asp. szt. Krzysztofa Wasilewskiego. Mł. asp. Karol Walkowiak, który na co dzień służby w Wydziale Prewencji oddał już łącznie ponad 11 litrów krwi.

Komendant Powiatowy Policji w Gostyniu mł. insp. Piotr Gorynia wręczył mł. asp. Karolowi Walkowiakowi srebrną odznakę „Za Zasługi dla Krwiodawstwa w Policji”. Odznaczenie zostało nadane przez Prezesa Policyjnego Klubu Honorowych Dawców Krwi w Gdyni asp. szt. Krzysztofa Wasilewskiego.

 

Mł. asp. Karol Walkowiak na co dzień służy w Wydziale Prewencji gostyńskiej jednostki policji, jest czynnym krwiodawcą i społecznikiem. Angażuje się na rzecz potrzebujących wśród klubów honorowych dawców krwi działających przy Policji. Gostyński policjant wspiera i propaguje humanitarną ideę honorowego krwiodawstwa wśród służb mundurowych przez bezinteresowną pomoc. Uhonorowany policjant dotychczas oddał już ponad 11 litrów krwi.

 

Srebrna odznaka „Za Zasługi dla Krwiodawstwa w Policji” przyznawana jest od 2005 roku honorowym dawcom krwi i osobom wspierającym ruch krwiodawstwa w uznaniu ich zasług na rzecz ratowania ludzkiego życia i zdrowia oraz aktywnej działalności w ruchu honorowego krwiodawstwa.

Źródło: KPP GostyńTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę