iGostyn.pl reklamy
Wydarzenia

Gotowi na rajd ze smerfami?

Zdjęcie: gostyn.pl
Do jutra można zgłosić swój udział w rodzinnym samochodowym Rajdzie Smerfów.

W sobotę, 8 czerwca 2019 r. odbędzie się rodzinny samochodowy Rajd Smerfów 2019. Po przejechaniu trasy wg mapy rajd kończy się festynem rodzinnym „Powitanie lata” w parku przy Domu Dziecka w Bodzewie. Można też przybyć na festyn rodzinny „Powitanie lata” i miło spędzić czas w gronie rodzinnym.

 

Start Rajdu Smerfów 2019 odbędzie się o 9.00 na torze kartingowym przy Górze Zamkowej w Gostyniu. Po łatwych próbach sprawnościowych uczestnicy rajdu wyjadą w trasę, by dotrzeć następnie na festyn rodzinny w parku przy Domu Dziecka w Bodzewie, po drodze wykonując ciekawe zadania w różnych miejscowościach powiatu gostyńskiego. W Bodzewie, razem z rodzinami dzieci przebywających w pieczy zastępczej, wychowawcami placówek opiekuńczo-wychowawczych i rodzicami zastępczymi, będą bawić się w ramach zabaw rodzinnych, przygotowanych przez organizatorów. W czasie festynu odbędą się m.in.: dekoracja  zwycięzców Rajdu Smerfów,  gry i zabawy rodzinne, przejazdy bryczkami, występy dzieci, dmuchańce, zamki, zjeżdżalnie, pokazy taneczne.

 

Warunkiem uczestnictwa w Rajdzie Smerfów jest wcześniejsze zgłoszenie – najpóźniej do 4 czerwca - swojego udziału. Zapisy i informacja: tel. 601 366 172.

 

Źródło: gostyn.plTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę