iGostyn.pl reklamy
Z policji

Groził członkom rodziny pozbawieniem życia

Policjanci z gostyńskiej komendy zatrzymali 47-latka, który podczas interwencji znieważył funkcjonariuszy oraz naruszył ich nietykalność. Zatrzymany mieszkaniec powiatu gostyńskiego trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj śledczy przedstawili mu zarzuty. Za popełnione przestępstwa w więzieniu może spędzić nawet 3 lata.

Policjanci zostali wezwani na interwencję domową w gminie Pogorzela. Pijany 47-latek groził domownikom pozbawieniem życia. Mężczyzna w trakcie interwencji był agresywny. Stróże prawa pouczyli go aby zachowywał się zgodnie z prawem, jednak on nie reagował na wydawane polecenia. Naruszył nietykalność cielesną, znieważył i groził policjantom. Funkcjonariusze byli zmuszeni użyć wobec niego chwytów obezwładniających i kajdanek.

Wczoraj zatrzymany 47-latek został przesłuchany przez śledczych i usłyszał zarzuty dotyczące kierowania gróźb karalnych wobec bliskich, a także funkcjonariuszy oraz naruszenia nietykalności cielesnej oraz znieważenia policjantów. Za te przestępstwa grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP Gostyńpasek reklama


Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę