iGostyn.pl reklamy
Poradnik

Jakie prezenty podarować gościom weselnym?

Przyjęło się, że w podziękowaniu za obecność i prezenty na weselu goście również otrzymują upominki. Co państwo młodzi mogą podarować obecnym na uroczystości?

Wybór jest ogromny i zależy od budżetu, jaki przyszli małżonkowie chcą przeznaczyć na ten cel. Prezenty mogą zostać spersonalizowane lub też nie.

Najprostszym i chyba jednym z tańszych prezentów będą słodycze. Mogą znajdować się w fantazyjnym opakowaniu (np. mini patery,  fiolki, woreczki z organzy, kartonowe pudełka w różnych kształtach, foliowe woreczki) lub zostawione bez zbędnych ozdobników. Wystarczy dołączyć do nich kartę z podziękowaniem, można je też przykleić do podziękowania. Można też zdecydować się na personalizowane krówki.

Innym pomysłem będzie herbata w ozdobnej buteleczce lub fiolce. Ciekawe opcje smakowe można znaleźć w specjalnych sklepach. Dodatki, które znajdują się w takich herbatach, jak np. kawałki owoców, kolorowe płatki kwiatów itp. bardzo dobre będą prezentowały się w przeźroczystych opakowaniach.

Kolejną możliwością jest magnes z imionami państwa młodych i datą ślubu. Będzie on doskonałą pamiątką tego dnia. Warto przy tym pamiętać o wcześniejszym złożeniu zamówienia - trzeba liczyć się z tym, że ich wykonanie zajmie trochę czasu.

Coraz częściej można spotkać miód w maleńkich słoiczkach, często z dodatkiem owoców, jak np. maliny. Również taki upominek będzie dobrym rozwiązaniem.

Wśród pomysłów na prezenty można też znaleźć świece zapachowe czy mydełka. 

Kwiaty w maleńkich doniczkach są często wybieraną opcją. Niestety w takim przypadku trzeba pamiętać o tym, że są to rośliny, więc któraś z nich może nie dotrwać do wesela.

Inną alternatywą będą figurki, począwszy od tych reprezentujących młodą parę a skończywszy na zwierzętach, takich jak słoniki czy misie. 

 

 
pasek reklama


Czytaj również

zamów reklamę