iGostyn.pl reklamy
Wydarzenia

Jarmark bożonarodzeniowy w Gostyniu! Wy-Twórcy Gostyń zapraszają!

Serdecznie zapraszamy na jarmark bożonarodzeniowy, który odbędzie się w niedzielę 3 grudnia 2023 roku w Gostyńskim Ośrodku Kultury Hutnik. Rękodzielnicze wydarzenie rozpocznie się o godzinie 11:00, a zakończy o godzinie 17:00.

 

Wyjątkowi rękodzielnicy przygotowali dla Państwa olbrzymi wachlarz lokalnych produktów w świątecznym klimacie. Nie zabraknie inspiracji na wyjątkowe upominki dla najbliższych takie jak: biżuteria, ozdoby domu, maskotki i wiele innych.

Każdy znajdzie coś dla siebie i swoich bliskich. Wy-Twórcy Gostyń zapraszają po przepyszne miody, sery oraz wyroby cukiernicze. Na miłośników sztuki i designu czekają: industrialne meble, produkty ceramiczne, świece, makramy, wianki itp.

 

W trakcie imprezy odbywać będą się także warsztaty rękodzielnicze, które poprowadzą lokalni Wy-Twórcy. Już dzisiaj zapraszamy na warsztaty z zakresu: tworzenia „aniołków
z pianki kreatywnej”, „slime mania – twoje kreatywne przygody”, „tworzenia stylizacji świątecznych” oraz „świątecznych dekoracji pierników i ciastek”.

 

Przygotowano także strefę dla dzieci, która odbędzie się na sali widowiskowej, a w niej między innymi rozmowa i zdjęcie z Mikołajem, zabawy z elfami, malowanie twarzy i wiele innych.
pasek reklama


Czytaj również


WALBET

PIOTROWSCY - MAXSERWIS KROTOSZYN

mobilny żuraw gostyń

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę