iGostyn.pl reklamy
Z policji

Jechał, pomimo sądowego zakazu

Zdjęcie: KPP w Miliczu
Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi zatrzymanemu przez policjantów mężczyźnie, który kierując samochodem osobowym naruszył sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Sprawa znajdzie swój finał w milickim sądzie.

W poniedziałek 22 listopada o godzinie 4:40 nad ranem na ulicy Sułowskiej w Miliczu policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę jadącego samochodem osobowym marki Opel Vectra. Samochodem jechał 35-letni mieszkaniec województwa wielkopolskiego. Kierowca był trzeźwy, ale jak się okazało nie powinien kierować samochodem, ponieważ miał orzeczony przez Sąd Rejonowy w Gostyniu zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. W związku z tym policjanci uniemożliwili mężczyźnie dalszą jazdę samochodem zabezpieczając pojazd na parkingu strzeżonym. Po zakończeniu kontroli drogowej kierowca został zwolniony.

 

Sprawa znajdzie swój finał w milickim sądzie, gdzie mężczyzna odpowie za ujawnione przestępstwo. Policjanci przypominają, że za naruszenie sądowego zakazu, w tym między innymi zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych, grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Postępowanie jest w toku.

Źródło: KPP w Miliczu/ podinsp. Sławomir WaleńskiTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


mobilny żuraw gostyń

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę