iGostyn.pl reklamy
Z policji

Jeden dzień, dwóch nieodpowiedzialnych kierowców

Jazda ze znaczną prędkością zawsze stanowi zagrożenie zarówno dla osób podróżujących pojazdem jak i dla innych uczestników ruchu drogowego. Niestety nie wszyscy kierujący o tym pamiętają. Policjanci z gostyńskiego Wydziału Ruchu Drogowego wyeliminowali z drogi dwóch nieopowiedzianych kierujących, którzy znacznie przekroczyli prędkość w terenie zabudowanym. Mężczyźni stracili prawo jazdy na trzy miesiące.

W niedzielne późne popołudnie policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu prowadzili pomiar prędkości w Krzekotowicach. Dwóch kierujących straciło prawo jazdy na trzy miesiące.

Po godzinie 18.00 policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego Audi. W miejscu, w którym obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h, mężczyzna jechał z prędkością 101 km/h.

W związku z przekroczeniem prędkości w terenie zabudowanym, 26-letni mieszkaniec powiatu rawickiego stracił uprawnienia na trzy miesiące oraz został ukarany mandatem karnym w kwocie 1500 zł.

Godzinę później w tym samym miejscu policjanci zarejestrowali prędkość 114 km/h. Za kierownicą rozpędzonego Audi siedział 33-letni obcokrajowiec. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym aż o 64 km/h. On także stracił prawo jazdy na trzy miesiące. 33-latek otrzymał 2000 złotych mandatu karnego.

Źródło: KPP GostyńTworzenie stron i sklepów internetowych - internetka.pl

Czytaj również


CERMOTOR

mobilny żuraw gostyń

OKNA MARCINKOWSKI

reklama w internecie

POLUB NAS NA FACEBOOKU

reklama w sieci gazet

zamów reklamę